Kursy indywidualne z angielskiego

Kursy indywidualne języka angielskiego
0 %
skuteczności w przełamaniu bariery językowej
0 %
zapisów na kurs po pierwszej lekcji
0 %
uczniów z polecenia

Opinie naszych kursantów

5/5

Zapisz się na kurs online i ucz się języka - szybko, efektywnie i bezstresowo

Pierwsza konsultacja GRATIS!

*Wysyłając formularz potwierdzają Państwo, że akceptują warunki polityki prywatności.

Zadbaj o swoją przyszłość i zainwestuj w kurs angielskiego online!

Indywidualny kurs angielskiego online to najlepszy sposób na rozwój Twoich kompetencji zawodowych. W dzisiejszych czasach nieznajomość języka angielskiego jest ogromnych utrudnieniem nie tylko w pracy, ale również w codziennym życiu. W trakcie kursu angielskiego przez internet skupimy się na indywidualnych potrzebach językowych klienta, a co za tym idzie – efektywnej nauce języka zgodnie z obecnymi wymaganiami programu nauczania.

Kursy językowe 1:1 - podnieś swój poziom języka!

W nauce języka angielskiego najważniejsza jest regularność. Lekcje angielskiego online są dostosowane do Twoich potrzeb – mobilność i godziny zajęć dostosowane do Twojego codziennego rytmu pozwolą Ci stworzyć rutynę, która umożliwi Ci poznanie języka angielskiego na najwyższym poziomie. Posługujemy się najnowszymi i najbardziej efektywnymi metodami nauczania języków obcych. Chcesz poprawić swój angielski? Postaw na kurs angielskiego online z Conversando!

Indywidualne lekcje angielskiego online - dopasowane do Twoich potrzeb

W Conversando oferujemy indywidualne zajęcia online organizowane przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Spośród innych kursów języka angielskiego wyróżniamy się na tle naszej konkurencji, ponieważ regularne zajęcia online zaczęliśmy prowadzić jako jedna z pierwszych szkół językowych na rynku. Wierzymy, że właściwie prowadzona nauka języków obcych online może być równie skuteczna, co nauka stacjonarna. Swój indywidualny kurs angielskiego w Conversando możesz odbywać razem z native speakerem, który wykorzystuje język angielski w swojej naturalnej komunikacji na co dzień – to niezapomniane doświadczenie, które pozwoliło wielu naszym uczniom pokonać barierę językową! Godziny zajęć indywidualnych ustalane są w trosce o dobro studenta – lekcje online prowadzimy od rana do wieczora. Nauka indywidualna w Conversando to gwarancja najlepszych wyników na testach językowych, maturze oraz egzaminach certyfikacyjnych.

Indywidualny kurs angielskiego online - lekcje indywidualne języka angielskiego

Spośród oferty indywidualnych kursów językowych online warto wybrać taką, która zapewni Ci kurs języka ogólnego w połączeniu ze słownictwem specjalistycznym. Indywidualne zajęcia to szansa na wnikliwe poznanie indywidualnych potrzeb klienta i dopasowanie się w 100% do jego oczekiwań. Czy spersonalizowane podejście do nauki angielskiego musi wiązać się z nieprzyjemnym zaskoczeniem finansowym? Absolutnie nie! W Conversando zależy nam, aby każdy miał równe szanse na start. Podczas układania indywidualnego planu nauki bierzemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe i opracowujemy plan nauczania adekwatny do Twoich możliwości. Szkoła językowa online to szansa nauki w dowolnym miejscu na świecie – wystarczy, że masz komputer i laptop, a godziny lekcyjnych zajęć staną się dla Ciebie przyjemnością!

Indywidualne zajęcia języków obcych online - czy warto?

Nauczanie języka angielskiego w Polsce jest podstawą obecnego systemu edukacji. Nieznajomość tego języka utrudnia funkcjonowanie w codziennym życiu – począwszy od użytkowania social mediów aż po pracę i podróżowanie. Kurs indywidualny online pomoże Ci opanować niezbędne umiejętności, które umożliwią Ci poznawanie innych kultur, swobodne prowadzenie angielskich small talk oraz profesjonalne przygotowanie do egzaminów. Nie ważne, czy szukasz konwersacji przez internet po angielsku, czy chcesz przygotować się do matury – znajdziesz u nas dokładnie to, czego potrzebujesz! Spośród całej oferty Conversando nasi studenci najczęściej wybierają indywidualny kurs online – ufają, że szkoła języków obcych taka jak nasza odpowiednio przygotuje ich do codziennych wyzwań językowych. Prowadzimy kursy angielskiego w całej Polsce – działamy online, więc nie ogranicza nas ani czas, ani przestrzeń! 🙂

Kurs indywidualny online - zajęcia indywidualne dopasowane do Twoich potrzeb

Języka angielskiego online możesz uczyć się na różne sposoby – na przykład oglądając telewizję czy czytając angielskie artykuły. Nasi kursanci zgodnie stwierdzają jednak, że indywidualny kurs angielskiego online to najlepszy prezent na początek nowego roku, jaki mogli sobie podarować – nasze zajęcia angielskiego online cieszą się ogromnym powodzeniem wśród młodzieży i dorosłych. Prowadzimy również kursy specjalistyczne dostosowane do Twojego obecnego poziomu językowego – razem będziemy skutecznie podnosić level trudności, abyś poczuł, że robisz coś satysfakcjonującego dla siebie!

Indywidualny kurs angielskiego online - Business English

Nauka języka specjalistycznego jest obecnie najbardziej atrakcyjnym kierunkiem rozwoju dla wielu dorosłych – uwzględnienie indywidualnych potrzeb klienta sprawia, że takie lekcje angielskiego online cieszą się największym powodzeniem na rynku. Prowadzimy kursy językowe z zakresu Business English – Conversando oferuje lekcje angielskiego online, w których terminy zajęć indywidualnych są dopasowane do godzin pracy studenta. Na zajęciach indywidualnych lektor lub native speaker uwzględnia konkretne potrzeby danej osoby, aby jak najlepiej przygotować ją na konwersację biznesową w swojej branży. Dzięki indywidualnym zajęciom poprawia się ich angielski ogólny, a dodatkowe kursy językowe przestają być im potrzebne. Ponadto angielski online umożliwia im podejście do certyfikatów Cambridge School, o których zawsze marzyli. Poznaj indywidualne kursy w Conversando – jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Zajęcia w trakcie kursu online w naszej szkole odbywają się 1-2 razy w tygodniu – rozpoczęcie kursu indywidualnego umożliwia dostosowanie się do możliwości czasowych studenta. Nasi polscy lektorzy oraz native speakerzy prowadzą regularne zajęcia zgodnie z normami ustalonymi przez Cambridge School z przykładami użycia języka angielskiego zgodnie z rekomendowanymi przez nich materiałami. Prowadzimy zajęcia, na których opracowujemy indywidualny program kursu, wyróżniający się spośród innych kursów indywidualnych specjalistycznych na tle metodyki i personalizacji materiałów. Wierzymy, że elastyczne zajęcia indywidualne to prawdziwy klucz do sukcesu w nauce języka, a kursy językowe online to przyszłość w dziedzinie edukacji. Cena kursów indywidualnych jest przystępna i zachęcająca, z kolei indywidualny program nauczania gwarantuje, że lekcje języka angielskiego nie będą dla Ciebie stratą czasu. Zapraszamy do nauki angielskiego indywidualnie online!

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - SEKCJA FAQ

Czy zajęcia indywidualne z angielskiego pomagają?

Oczywiście! To najskuteczniejsza i najszybsza forma nauki – nauczyciel dopasuje się do Ciebie, skupia się na konkretnym problemie i szuka najlepszego dla Ciebie rozwiązania. Nie działa według uniwersalnych metod – to Ty jesteś tutaj priorytetem.

Czy nauka angielskiego online jest efektywna?

Według naszych obserwacji: często o wiele bardziej niż standardowa lekcja na żywo! Pracujesz komfortowo, szybko i bez wychodzenia z domu – to największa zaleta tej formy nauki. Możesz działać z każdego miejsca na świecie!

Ile godzin zajmuje nauka angielskiego, żeby mówić biegle?

Średnio aby zacząć mówić biegle w danym języku potrzebujesz ok. 650 godzin – to suma godzin lekcyjnych oraz pracy własnej włożonej w osiągnięcie danej umiejętności. Dzięki nauce ukierunkowanej na rozwinięcie Twoich indywidualnych predyspozycji możesz to zrobić o wiele szybciej – warto zacząć od razu, kiedy towarzyszy nam motywacja.