Kursy indywidualne z angielskiego

Kursy indywidualne języka angielskiego
0 %
skuteczności w przełamaniu bariery językowej
0 %
zapisów na kurs po pierwszej lekcji
0 %
uczniów z polecenia

Opinie naszych kursantów

5/5

Zapisz się na kurs online i ucz się języka - szybko, efektywnie i bezstresowo

Pierwsza konsultacja GRATIS!

*Wysyłając formularz potwierdzają Państwo, że akceptują warunki polityki prywatności.

Zadbaj o swoją przyszłość i zainwestuj w kurs angielskiego online!

Indywidualny kurs angielskiego online to najlepszy sposób na rozwój Twoich kompetencji zawodowych. W dzisiejszych czasach nieznajomość języka angielskiego jest ogromnych utrudnieniem nie tylko w pracy, ale również w codziennym życiu. W trakcie kursu angielskiego przez internet skupimy się na indywidualnych potrzebach językowych klienta, a co za tym idzie – efektywnej nauce języka zgodnie z obecnymi wymaganiami programu nauczania. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz (szkolenia „język angielski w biznesie”, kursu z native speakerem przed maturą, kursu angielskiego dla młodzieży i dzieci, czy indywidualnych lekcji języka angielskiego przed ważnym wystąpieniem) – pomożemy!

Indywidualna nauka angielskiego pomoże Ci nie tylko sprostać wyzwaniom językowym, ale i nabrać płynności w konwersacjach online (w tym aspekcie polecamy wzbogacić kurs o lekcje angielskiego z native speakerem) oraz lepiej poruszać się w międzynarodowym środowisku. Stawiamy na skuteczność i najlepsze wyniki, dlatego możesz być pewien, że kurs angielskiego indywidualny w Conversando to rozwiązanie dla Ciebie!

Kursy językowe 1:1 - podnieś swój poziom języka!

W nauce języka angielskiego najważniejsza jest regularność. W naszej szkole każdy rodzaj zajęć – zarówno indywidualne lekcje angielskiego online, lekcje grupowe angielskiego, angielskie kursy maturalne czy konwersacje z native speakerem – są dostosowane do Twoich potrzeb – mobilność i godziny zajęć dostosowane do Twojego codziennego rytmu pozwolą Ci stworzyć rutynę, która umożliwi Ci poznanie języka angielskiego na najwyższym poziomie. Posługujemy się najnowszymi i najbardziej efektywnymi metodami nauczania języków obcych. Wiesz już dlaczego warto uczyć się angielskiego i chcesz podnieść swoje językowe umiejętności? Chcesz zdobyć certyfikat FCE lub CAE, aby dostać się do wymarzonej szkoły? A może jako przedsiębiorcy zależy Ci na podniesieniu znajomości angielskiego w firmie? Mamy wszystko, czego potrzebujesz – postaw na kurs angielskiego online z Conversando!

Indywidualna nauka języka angielskiego w naszej szkole to szansa na poznanie nie tylko swoich słabości, ale i mocnych stron. Wykorzystując autorskie materiały chcemy pokazać Ci, jak polubić naukę – tylko wówczas będzie ona najbardziej efektywna. Dzięki takiemu podejściu nasze zajęcia skierowane są dla wszystkich, niezależnie od wieku, a wyniki osiągane przez naszych studentów niejednokrotnie przekraczają nie tylko ich, ale i nasze oczekiwania. To również jeden z powodów, dla których zarówno indywidualne lekcje angielskiego dla dorosłych, jak i indywidualny kurs angielskiego dla dzieci to jedne z najchętniej wybieranych kursów w Conversando!

Indywidualne lekcje angielskiego online - dopasowane do Twoich potrzeb

W Conversando zajęcia w ramach kursu „Angielski indywidualnie online” organizowane są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Spośród innych kursów języka angielskiego wyróżniamy się na tle naszej konkurencji, ponieważ regularne zajęcia online zaczęliśmy prowadzić jako jedna z pierwszych szkół językowych na rynku. Wierzymy, że właściwie prowadzona nauka języków obcych online może być równie skuteczna, co nauka stacjonarna. Swój indywidualny kurs angielskiego w Conversando możesz odbywać razem z native speakerem, który wykorzystuje język angielski w swojej naturalnej komunikacji na co dzień – to niezapomniane doświadczenie, które pozwoliło wielu naszym uczniom pokonać barierę językową! Nasza kadra native speakers online to jednak nie są osoby, które tylko urodziły się i mieszkają na co dzień w krajach anglojęzycznych – każdy z naszych speakerów online, dzięki swojemu wykształceniu i doświadczeniu, doskonale wie, jak przekazywać wiedzę, aby lekcje były efektywne, ciekawe i przede wszystkim skuteczne. Dzięki temu lekcje i konwersacje online zawsze są interesujące, maksymalnie dydaktyczne i w pełni dopasowane do uczniów. 

Musisz wiedzieć, że nauka angielskiego indywidualnie w naszej szkole nie wiąże się z koniecznością dojazdów, zmiany grafika pracy, opuszczenia zajęć na uczelni czy przełożeniu spotkania z przyjaciółmi – godziny zajęć indywidualnych ustalane są w trosce o dobro studenta, a lekcje online prowadzimy od rana do wieczora. Nauka indywidualna w Conversando to gwarancja najlepszych wyników na testach językowych, maturze oraz egzaminach certyfikacyjnych. Marzy Ci się certyfikat CAE lub egzaminy językowe cambridge? Chcesz w praktyce pokazać dziecku, po co uczyć się angielskiego? A może pragniesz spróbować zajęć z nativem przed wyjazdem za granicę lub pochwalić się certyfikatem „Język angielski biznesowy” przed swoim pracodawcą? Pomożemy!

W naszej szkole językowej indywidualne lekcje angielskiego online nie skupiają się jedynie na nauce – dzięki wieloletniemu doświadczeniu dydaktycznemu pomagamy uczniom również w innych kluczowych obszarach, związanych ze zdobywaniem wiedzy, praktycznie odpowiadając na pytania „jak polubić naukę angielskiego” czy „jak się zmotywować do nauki angielskiego” – na te pytania chętnie odpowiadamy nie tylko na zajęciach, ale i na naszym blogu z języka angielskiego

Indywidualny kurs angielskiego online - lekcje indywidualne języka angielskiego

Spośród oferty indywidualnych kursów językowych online warto wybrać taką, która zapewni Ci kurs języka ogólnego w połączeniu ze słownictwem specjalistycznym. Indywidualne zajęcia to szansa na wnikliwe poznanie indywidualnych potrzeb klienta i dopasowanie się w 100% do jego oczekiwań. Czy spersonalizowane podejście do nauki angielskiego musi wiązać się z nieprzyjemnym zaskoczeniem finansowym? Absolutnie nie! Czy łatwa nauka angielskiego jest możliwa? Wierzymy, że tak!

W Conversando zależy nam, aby każdy miał równe szanse na start. Podczas układania indywidualnego planu nauki bierzemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe i opracowujemy plan nauczania adekwatny do Twoich możliwości. Jednocześnie wszystkie nasze kursy, w tym zarówno „Angielski zdalnie dla dorosłych”, jak i „Nauka języka angielskiego online dla dzieci” mogą być w pełni dopasowane do Twoich potrzeb względem tematyki materiałów – twój angielski z nativem może dotyczyć np. Twoich hobby, branżowych nowinek lub ostatnich wydarzeń z Twojego życia, a cambridge kurs może być nastawiony przede wszystkim np. na praktykowanie części ustnej (tak, do egzaminu ustnego fce można się przygotować!). Wszystko zależy od Ciebie!

Szkoła językowa online to szansa nauki w dowolnym miejscu na świecie – wystarczy, że masz komputer i laptop, a godziny lekcyjnych zajęć staną się dla Ciebie przyjemnością. Niezależnie od tego, czy szukasz kursu języka angielskiego dla młodzieży, interesują cię zajęcia z angielskiego przed wyjazdem służbowym, czy szukasz kursu przygotowującego do FCE online. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz!

Indywidualne zajęcia języków obcych online - czy warto?

Nauczanie języka angielskiego w Polsce jest podstawą obecnego systemu edukacji. Nieznajomość tego języka utrudnia funkcjonowanie w codziennym życiu – począwszy od użytkowania social mediów aż po pracę i podróżowanie. Kurs indywidualny online pomoże Ci opanować niezbędne umiejętności, które umożliwią Ci poznawanie innych kultur, swobodne prowadzenie angielskich small talk (pomoże Ci w tym przede wszystkim angielski z nativem) oraz profesjonalne przygotowanie do egzaminów. Nie ważne, czy szukasz konwersacji przez internet po angielsku, czy chcesz przygotować się do matury – znajdziesz u nas dokładnie to, czego potrzebujesz! Spośród całej oferty Conversando nasi studenci najczęściej wybierają indywidualny kurs online – ufają, że szkoła języków obcych taka jak nasza odpowiednio przygotuje ich do codziennych wyzwań językowych. Prowadzimy kursy angielskiego w całej Polsce – działamy online, więc nie ogranicza nas ani czas, ani przestrzeń! 🙂

W trakcie indywidualnych zajęć z angielskiego nasi uczniowie czasami zapominają, po co uczyć się języków obcych. Po co mi ten słownik business english online? Czy język angielski biznesowy naprawdę pomoże mi w karierze? Jakie są tak naprawdę korzyści z nauki języka angielskiego? Czy to mi się opłaca? Dzięki otwartemu podejściu indywidualna nauka języka angielskiego w naszej szkole to znacznie więcej niż tylko zdobywanie wiedzy! Regularnie poruszamy te tematy na lekcjach, praktycznie odpowiadając na pytania, jak się zmotywować do nauki angielskiego i dlaczego warto to robić, pozwalając sobie na wolne, angielskie dyskusje. Stawiamy na skuteczność i praktykę – świadczą o tym również wyniki naszych uczniów. Zdecydowanie warto! 

Kurs indywidualny online - zajęcia indywidualne dopasowane do Twoich potrzeb

Języka angielskiego online możesz uczyć się na różne sposoby – na przykład oglądając telewizję czy czytając angielskie artykuły. Nasi kursanci zgodnie stwierdzają jednak, że indywidualny kurs angielskiego online to najlepszy prezent na początek nowego roku, jaki mogli sobie podarować – nasze zajęcia angielskiego online cieszą się ogromnym powodzeniem wśród młodzieży i dorosłych. Prowadzimy również kursy specjalistyczne dostosowane do Twojego obecnego poziomu językowego – razem będziemy skutecznie podnosić level trudności, abyś poczuł, że robisz coś satysfakcjonującego dla siebie! 

Jedną z naszych najchętniej wybieranych możliwości jest indywidualna nauka angielskiego z angielskim native speakerem – zgodnie z opiniami naszych uczniów, ich wartość można poznać już na pierwszych zajęciach! Indywidualne konwersacje po angielsku stanowią doskonałe przygotowanie m. in. do kursów językowych cambridge (jeśli na tym ci zależy, w trakcie zajęć dowiesz się m. in. jak wygląda egzamin fce oraz jakie metody mogą pomóc Ci w jego zdaniu) oraz wyjazdu za granicę – speaker angielski może porozmawiać z tobą, wykorzystując miastowy slang lub (w ramach kursu business english online) tzw. „firmowy żargon”. Chcesz rozwijać pasję po angielsku? Zapraszamy do Nas! 

Indywidualny kurs angielskiego online - Business English

Nauka języka specjalistycznego jest obecnie najbardziej atrakcyjnym kierunkiem rozwoju dla wielu dorosłych – uwzględnienie indywidualnych potrzeb klienta sprawia, że takie lekcje angielskiego online cieszą się największym powodzeniem na rynku. Prowadzimy m. in. zajęcia w ramach angielskiego biznesowego kursu online, których terminy są dopasowane do godzin pracy studenta. Na zajęciach indywidualnych lektor lub native speaker uwzględnia konkretne potrzeby danej osoby, aby jak najlepiej przygotować ją na konwersację biznesową w swojej branży. Dzięki indywidualnym zajęciom poprawia się ich angielski ogólny, a dodatkowe kursy językowe przestają być im potrzebne. Ponadto angielski online umożliwia im podejście do certyfikatów Cambridge School, o których zawsze marzyli. Nasze indywidualne kursy angielskiego online są dla każdego!

Nasi polscy lektorzy oraz native speakerzy prowadzą regularne zajęcia zgodnie z normami ustalonymi przez Cambridge School z przykładami użycia języka angielskiego zgodnie z rekomendowanymi przez nich materiałami. Prowadzimy zajęcia Business English, na których opracowujemy indywidualny program kursu, wyróżniający się spośród innych kursów indywidualnych specjalistycznych na tle metodyki i personalizacji materiałów. Wierzymy, że elastyczne zajęcia indywidualne to prawdziwy klucz do sukcesu w nauce języka, a kursy językowe online to przyszłość w dziedzinie edukacji. Cena kursów indywidualnych jest przystępna i zachęcająca, z kolei indywidualny program nauczania gwarantuje, że lekcje języka angielskiego nie będą dla Ciebie stratą czasu. Jednocześnie oferujemy zarówno angielski online dla dzieci jak i zajęcia dla dorosłych – zapraszamy do Nas! 

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - SEKCJA FAQ

Czy zajęcia indywidualne z angielskiego pomagają?

Oczywiście! Indywidualny kurs angielskiego online to najskuteczniejsza i najszybsza forma nauki – nauczyciel dopasuje się do Ciebie, skupia się na konkretnym problemie i szuka najlepszego dla Ciebie rozwiązania. Nie działa według uniwersalnych metod – to Ty jesteś tutaj priorytetem.

Czy nauka angielskiego online jest efektywna?

Według naszych obserwacji: często o wiele bardziej niż standardowa lekcja na żywo! Na indywidualnych lekcjach angielskiego online pracujesz komfortowo, szybko i bez wychodzenia z domu – to największa zaleta tej formy nauki. Możesz działać z każdego miejsca na świecie!

Ile godzin zajmuje nauka angielskiego, żeby mówić biegle?

Średnio aby zacząć mówić biegle w danym języku potrzebujesz ok. 650 godzin – to suma godzin lekcyjnych oraz pracy własnej włożonej w osiągnięcie danej umiejętności. Dzięki nauce ukierunkowanej na rozwinięcie Twoich indywidualnych predyspozycji możesz to zrobić o wiele szybciej – warto zacząć od razu, kiedy towarzyszy nam motywacja.