Egzamin ósmoklasisty i matura z angielskiego

Przygotowanie do egzaminów szkolnych z angielskiego
0 %
skuteczności w przełamaniu bariery językowej
0 %
zapisów na kurs po pierwszej lekcji
0 %
uczniów z polecenia

Opinie naszych kursantów

5/5

Zapisz się na kurs online i podejdź bez stresu do egzaminów szkolnych

Pierwsza konsultacja GRATIS!

*Wysyłając formularz potwierdzają Państwo, że akceptują warunki polityki prywatności.

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego - skorzystaj z kursu angielskiego online

Kurs języka angielskiego online w Conversando dla ósmoklasisty to bardzo dobry wybór: dziecko uczy się w komfortowych, domowych warunkach, bezstresowo zdobywa wiedzę, otrzymuje autorskie materiały. A to wszystko w cenie kursu! Rozwiązanie egzaminu ósmoklasisty nie musi być trudne – egzamin ósmoklasisty sprawdza biegłość w rozpracowywaniu zadań egzaminacyjnych. Najlepsza szkoła językowa online dla Twojej pociechy? Conversando – bez dwóch zdań!

Dla osoby zdającej egzamin ósmoklasisty najważniejsza powinna być nauka języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, ponieważ egzamin sprawdza wiele umiejętności praktycznych, związanych z posługiwaniem się językiem obcym. Biorąc ponadto pod uwagę fakt, że wielu uczniów zgłasza problem w rozumieniu niektórych zadań testowych (zarówno słuchowych jak i ściśle gramatycznych), doskonałym rozwiązaniem może być dla nich nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem. Pozwól swojemu dziecku na nie tylko skuteczną, ale i bezstresową naukę z Conversando! Dzięki zdobytemu doświadczeniu i stosowaniu nowoczesnych technik zdobywania wiedzy codziennie pokazujemy, że nauka angielskiego może być frajdą! 

Jeśli w swojej szkole nie widzisz, żeby lekcje angielskiego odbywały się na sensownym poziomie – wiedz, że w Conversando stawiamy na realne zainteresowanie językiem angielskim. Odbiegamy od metod powielanych przez większość szkół językowych – wiedząc, w jaki sposób mózg przyswaja wiedzę, wykorzystujemy metodę immersji, pozwalając naszym uczniom zanurzać się w kulturze językowej. Dzięki temu nasi podopieczni uczą się szybciej, a rezultaty jakie osiągają, zostają z nimi na całe lata! 

 

Polskie szkoły języków obcych a angielski w Conversando - wejdź na wyższy poziom w nauce angielskiego!

Kurs egzamin ósmoklasisty jest prowadzony w komfortowych warunkach – nasza kadra od lat uczy języka angielskiego na najwyższym poziomie. Każdego nauczyciela języka cechuje wyjątkowa wrażliwość na potrzeby dziecka – dzięki temu już na próbnym egzaminie ósmoklasisty nasi uczniowie osiągają wspaniałe wyniki. Na zajęciach skupiamy się nie tylko na standardowych zagadnieniach i podstawowych ćwiczeniach – każda lekcja stanowi dla nas możliwość wzbudzenia w dzieciach realnego zainteresowania językiem angielskim. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni latami pracy lektorzy oraz native speakerzy uwielbiają przekazywać wiedzę i chętnie przelewają swoją pasję językową na innych; to dlatego dzieci biorące udział w naszych kursach angielskiego z przyjemnością wracają do materiałów z lekcji. Dzięki zdalnej formie lekcji angielskiego online Twoje dziecko będzie mogło uczyć się angielskiego dokładnie tak, jak lubi i wtedy, kiedy ma na to ochotę!

Egzamin ósmoklasisty odbywa się na koniec ośmioletniej nauki w szkole podstawowej – warto wiedzieć, jak przebiega egzamin ósmoklasisty, aby na końcu nauka języka w szkole podstawowej okazała się wartościowym czasem! W Conversando przygotowujemy karty pracy egzaminacyjne i dbamy o to, aby uczniowe używali angielskiego na zajęciach, a cała ścieżka egzamin ósmoklasisty była przejrzysta dla uczniów. Można przygotować się do egzaminu ósmoklasisty indywidualnie – wtedy karty pracy to podstawa. System oświaty lubi polskich uczniów – nasze egzaminy nie są skomplikowane pod względem słownictwa, natomiast trzeba wykazać się logicznym myśleniem. W nauce angielskiego online uczniowie mogą skupić się na poszczególnych typach zadań, dzięki temu do egzaminów kończących szkołę sprowadzających znajomość angielskiego uczniów przystępują bez zbędnego stresu i napięcia. Szkoły angielskiego powinny troszczyć się o dobro najmłodszych – my wyznaczamy trendy w tej dziedzinie!

Kurs angielskiego egzamin ósmoklasisty

Każda szkoła uczy języka angielskiego na swój sposób: Conversando od lat uczy języka tak, by było to najefektywniejsze i najbardziej skuteczne w codziennych sytuacjach i na egzaminach. Lektor, który uwielbia uczyć, wie co robi – karierę nauczyciela języka warto rozpocząć właśnie od pracy z najmłodszymi. Z naszymi lektorami i native speakerami języka angielskiego przeprowadzamy próbny prawdziwy egzamin ósmoklasisty, aby oswoić dzieci z formą tego egzaminu – zajęcia języka angielskiego odbywają się 1-2 razy w tygodniu, co sprawia, że w wolnym czasie dzieci same chętnie sięgają po podręczniki rozbudzone ciekawością co do kolejnych tematów zajęć. Staramy się uczyć prawdziwego, dobrego podejścia do języka angielskiego – po naszym kursie do egzaminu ósmoklasisty przystępują uczniowie, którzy naprawdę lubią ten język! Do zdania egzaminu ósmoklasisty konieczna jest właśnie ta cecha – czerpanie radości z nauki w swojej szkole. Szkoły angielskiego to nie tylko obowiązek – to również świetna zabawa!

Egzamin ósmoklasisty - język angielski

Każdego nauczyciela języka angielskiego w Conversando cechuje wyjątkowe podejście do dzieci – uczy języka angielskiego z powołania, nie z przymusu. Znajomość użyteczna języka angielskiego przydaje się od najmłodszych lat – nie tylko na egzamin. Każdy z naszych lektorów uwielbia uczyć! Dlatego wybrał karierę nauczyciela języka. Rozwijamy zainteresowanie językiem angielskim na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy do Conversando!

Kurs maturalnego angielskiego w Conversando - matura na poziomie rozszerzonym i podstawowym

Kurs z maturalnego angielskiego online. Przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym i podstawowym. Pokażemy Ci, że nauka języka angielskiego może być prosta i przyjemna, a zadania maturalne nie muszą Cię przerażać! Każdy lektor w Conversando uczy języka angielskiego na najwyższym poziomie według przyjętych standardów międzynarodowych i formularzy maturalnych CKE. Zapisz się na kurs maturalny online i zdobądź 100%!

Nauka maturalnego angielskiego online - przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego

Zadania maturalne podzielone są na sekcje wymagające pewnej strategii działania. Część egzaminu maturalnego językowego – niezależnie, czy jest to poziom rozszerzony matury czy egzamin z matury podstawowej – wymaga odpowiedniego przygotowania nie tylko pod kątem znajomość języka angielskiego, ale także umiejętności wykonywania zadań maturalnych oraz oceniania egzaminu maturalnego. Podobnie jest z ustną częścią egzaminu. Conversando oferuje kursy maturalne językowe: język angielski brytyjski oraz angielski podstawowy. Zadania egzaminacyjne nie są trudne jeśli masz do nich odpowiednie podejście! Szkoła językowa Conversando oferuje lekcje prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, autorskie zadania podczas efektywnego kursu maturalnego, kurs maturalny online roczny bądź półroczny podzielony na kurs rozszerzony i kurs podstawowy. Conversando to szkoła angielskiego online skrojona na miarę Twoich potrzeb!

Kurs maturalny online - matura rozszerzona oraz angielski podstawowy

Kurs języka angielskiego online w Conversando to najlepszy wybór dla zabieganego ucznia – możesz pracować w dowolnym czasie i w dowolnych warunkach: wystarczy, ze posiadasz laptop i dostęp do Internetu. Kurs maturalny online wymaga zaangażowania: rozwiązujesz typowe zadania maturalne, zdajesz próbny egzamin maturalny gdzie zadania maturalne podzielone są tak jak na prawdziwym egzaminie, ćwiczysz pojęcia z zakresu języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, sprawdzamy Twoje zainteresowanie językiem angielskim. Prowadzimy również kurs maturalny podstawowy. Świat języka angielskiego nie będzie miał przed Tobą tajemnic! Zajęcia z angielskiego rozszerzonego odbywają się w godzinach popołudniowych – dbamy o to, by uczniowie używali angielskiego jak najczęściej i jak najbardziej poprawnie. Kurs maturalny obejmuje autorskie zadania przygotowane przez nauczycieli odpowiadające poziomowi matury oraz ćwiczenia z nowych arkuszy maturalnych przygotowujące go egzaminu maturalnego dostosowane do poziomu grupy.

Podczas kursu lekcje prowadzone są w małej grupie, co ułatwia efektywną pracę i skupienie. Maturzyści przyswajają język angielski na poziomie zaawansowanym – to sprawia, ze kurs rozszerzony z angielskiego to jeden z najbardziej obleganych w Conversando. Autorskie zadania od nauczycieli, zadania domowe wraz z kluczem odpowiedzi sprawiają, że nauka języka angielskiego skutecznie przebiega również poza zajęciami. Conversando – tu znajdziesz nauczyciela języka na miarę potrzeb Twoich i Twojego dziecka!

Przyjrzyjmy się strukturze egzaminu maturalnego: zarówno kurs maturalny, jak i zadania maturalne podzielone są na sekcje, które wymagają dopasowania się do klucza odpowiedzi. Program kursu w Conversando oferuje szereg zadań maturalnych sprawdzających znajomość języka, jak i umiejętności dopasowania się do formy egzaminu maturalnego. Autorskie zadania domowe przybliżają do zdania egzaminu na satysfakcjonującym poziomie. Cena kursu jest stała dla naszych stałych uczniów – nauczamy użytecznego języka angielskiego, a zajęcia prowadzone online ułatwiają dotarcie do nas uczniom z całej Polski. Kwalifikacja nauczyciela języka angielskiego jest u nas wyjątkowo skrupulatna – dzięki temu mamy pewność, że autorskie zadania każdego z lektorów są w 100% rzetelne i dopasowane do potrzeb uczniów. Kurs angielskiego w Conversando to najlepszy wybór!

Kurs maturalny online - nauka języka angielskiego

Każdy się uczy języka angielskiego na swój własny sposób – cechą dobrego nauczyciela języka angielskiego jest dopasowanie autorskie zadania do poziomu i wrażliwości ucznia. Kursy angielskiego online w Conversando na poziomie podstawowym i rozszerzonym to gwarancja zdania egzaminu maturalnego z wysokim wynikiem! Podczas angielskiego online odbywa się szereg zajęć przygotowujących do egzaminu maturalnego – zajęcia online są prowadzone w przyjaznych, sprzyjających efektywnej nauce warunkach. Kurs angielskiego podzielony jest na kilka bloków, które cechują każdy skuteczny kurs przygotowujący do matury. Kurs maturalny online roczny w Conversando to najlepszy wybór!

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - SEKCJA FAQ

Czy na próbnym egzaminie ósmoklasisty dzieci muszą wszystko wiedzieć?

Nie! Natomiast jeśli bedą podążać za wskazówkami nauczyciela języka, który uczy języka w sposób użytkowy, na pewno będą wszystko rozumiały.

Czy mam możliwość rozmowy z lektorem szkoły języków Conversando zanim zapiszę dziecko na zajęcia?

Ależ oczywiście! Nie ma problemu. Zapraszamy do kontaktu.

Czy zdam maturę uczestnicząc w kursie angielskiego w Conversando?

To zależy od tego, czy będziesz podążał za naszymi wskazówkami! Jeśli tak – gwarantujemy, że zdasz 🙂 Mamy liczne sukcesy na swoim koncie.

Czy poziom języka angielskiego dostosowany będzie do moich obecnych umiejętności?

Oczywiście! Najpierw przeprowadzimy test poziomujący, które pomoże nam określić Twoje obecne umiejętności języka angielskiego – później trafisz do odpowiedniej grupy tak, abyś przede wszystkich czuł się w niej komfortowo 🙂