Kursy grupowe z angielskiego

kursy grupowe z języka-angielskiego
Przełamywanie barier językowych
Dołącz do nas i przełam barierę!

 

Conversando Speaking Club

Nowość w Conversando! 

Zaczynamy 08.04.2024!

Wiemy jak bardzo ważny jest kontakt z językiem i umiejętność porozumiewania się i jak wiele praktyki wymaga zdobycie tych umiejętności. Dlatego dla wszystkich kursantów Conversando stworzyliśmy wyjatkowe miejsce w wirtualnej przestrzeni gdzie będziecie mieć możliwość rozmowy z wieloma innymi osobami na podobnym poziomie.

Koszt to tylko 60 zł miesięcznie! 

Terminy zajęć:

Grupa B2/C1 poniedziałek 18:00
Grupa A2 poniedziałek 19:00

Wolisz inny termin?

Napisz do nas!

kontakt@conversando.pl

Dołącz do nas już 08.04.2024! 

Conversando Speaking Club to

– Zajęcia konwersacyjne w tematyce ogólnej i biznesowej skoncentrowane na komunikacji 

– Rozmowy w parach oraz dyskusje w grupach 4 osobowych, wypowiedzi na forum całej grupy

– Materiały wysyłane z wyprzedzeniem

– Możliwość porozmawiania z gośćmi z zagranicy lektorami, native speakerami oraz kursantami

– Wsparcie lektora także między zajęciami

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

 

Angielski dla początkujących

Na tym kursie nauczysz się porozumiewać w codziennych sytuacjach i już od pierwszych lekcji zaczniesz prowadzić proste rozmowy, zaczynając od powitania, przedstawiania się, poprzez zadawanie pytań, opisywanie ludzi, zdarzeń i przedmiotów - po wyrażanie opinii oraz prowadzenie dialogów ze znajomymi, w sklepie, restauracji i w wielu innych sytuacjach z życia codziennego.Angielski dla średniozaawansowanych

Głównym celem kursu jest doskonalenie mówienia, przełamanie bariery komunikacyjnej. Kładziemy nacisk na wzbogacenie słownictwa oraz rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu. Zajęcia są bogate w autentyczne materiały pokazujące prawdziwy angielski używany w krajach anglojęzycznych na co dzień w różnych, zarówno formalnych sytuacjach, jak i w mowie potocznej. Interesujące, aktualne tematy pobudzające do rozmowy i chęci pogłębiania wiedzy.

Angielski dla zaawansowanych

Inspirujące, wciągające zajęcia, na których nie ma tematów tabu. Mówimy o wszystkim, doskonaląc płynność językową, ćwicząc i wzbogacając słownictwo oraz poznając zaawansowane struktury gramatyczne. Ćwiczymy wymowę, intonację , wyjaśniamy idiomy, powiedzenia, przysłowia. Poznajemy i uczymy się rozumieć różne akcenty, bawimy się slangiem i językiem oficjalnym. Po tym kursie będziesz gotowy na wszystko!


0 %
skuteczności w przełamaniu bariery językowej
0 %
zapisów na kurs po pierwszej lekcji
0 %
uczniów z polecenia

Opinie naszych kursantów

5/5

Zapisz się na kurs online i doskonal umiejętność mówienia w kameralnych grupach o różnym poziomie zaawansowania

Pierwsza konsultacja GRATIS!

*Wysyłając formularz potwierdzają Państwo, że akceptują warunki polityki prywatności.

Kurs języka angielskiego w grupie online - razem raźniej!

Kurs języka angielskiego online to najlepsza inwestycja w siebie i swój biznes – angielski grupowy online to świetna okazja do poznania nowych ludzi, a przy okazji do pozyskania masowej ilości wiedzy na temat krajów anglosaskich! Dzięki Twojej obecności aktywność pozostałych uczestników w grupie wzrasta, a grupowy kurs dodaje Ci pewności siebie i szlifuje Twoje praktyczne umiejętności komunikacji. W opanowanie praktycznej znajomość językowej pomogą Ci materiały, słuchacze oraz strategie formułowania zdań, które poznasz na zajęciach. To coś więcej niż tradycyjnej szkolenie! Intensywny kurs angielskiego online w Conversando przygotuje Cię do radzenia sobie w codziennych sytuacjach i pozwoli Ci pokonać barierę językową, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod nauczania, nabyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze! 

Grupowe zajęcia z native speakerem - zajęcia angielskiego online

Zarówno indywidualne lekcje angielskiego online, jak i nauka angielskiego w grupie to wyjątkowo polecane propozycje dla każdego, niezależnie od wieku i stanowią doskonałe wsparcie na każdym etapie rozwoju umiejętności językowych. Podobnie jak nauka angielskiego z native speakerem, pozwalają nie tylko na zdobycie wiedzy, ale i m. in. na zrozumienie, jak polubić naukę angielskiego. Każdy z tych typów zajęć jednak się od siebie różni – warto zrozumieć czym dokładnie! 

Jeśli Ty, lub Twoje dziecko zastanawiacie się czasem, po co uczyć się języków obcych, skoro i tak wreszcie wszystkiego zapomnicie, jesteście we właściwym miejscu! Angielska grupa językowa to możliwość nauki słownictwa, gramatyki i odbywania konwersacji online w sposób interesujący, w mniejszym stresie niż w przypadku indywidualnego kursu angielskiego, dzięki czemu, zarówno grupowe lekcje z native speakerem online, jak i zajęcia z lektorem, stają się bardziej efektywne. Ponadto cały czas monitorujemy postępy w nauce naszych uczniów, aby zapewnić Wam najlepsze rezultaty nauczania! 

Nasze grupy zajęciowe wcale nie są jednak duże, dlatego Twoja nauka angielskiego online pod naszym okiem będzie w dalszym ciągu nastawiona na Twoje osobiste efekty językowe. Obecność słuchaczy sprawia ponadto, że będziesz lepiej radził sobie w codziennych konwersacjach po angielsku i wyjdziesz poza standardowe, konwersacyjne schematy (w tym pomoże Ci również nasz speaker english online). To jednak nie wszystko! Na efektywną naukę angielskiego wpływa znacznie nasza motywacja – w grupie online jest jej więcej! Staraliśmy się tak zaprojektować formaty kursów językowych, abyś miał lepsze rezultaty niż w klasycznym kursie językowym w jeszcze krótszym czasie! Zajęcia angielskiego online prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, zatem nieskuteczne kursy można włożyć między bajki. Nauka języka angielskiego ma być efektywna i przyjemna!

Angielski online grupowy - zajęcia angielskiego na miarę Twoich potrzeb

Nasz kurs języka angielskiego online w grupie to nauczanie języka angielskiego na najwyższym poziomie. Zapewniamy małe grupy, w którym za priorytet uznajemy skuteczność – robimy wszystko, co w naszej mocy i dzięki temu student potrafi formułować myśli w obcym języku płynnie i bez pośpiechu. Niezależnie od wyboru kursu, ilość spotkań jest dostosowana do możliwości grupy – zajęcia grupowe odbywają się najczęściej dwa razy w tygodniu. Lekcje angielskiego online trwają maksymalnie 1,5 godziny, zarówno w przypadku nauki angielskiego z native speakerem online, zajęciom przedmaturalnym, jak i w trakcie kursu angielski biznesowy online. W cenie zajęć otrzymujesz ponadto materiały autorskie do pracy własnej przy wykorzystaniu tradycyjnych metod nauki języka. 

Zarówno angielski grupowy online, angielski indywidualnie, jak i angielski z nativem oraz kurs business english online to doskonałe rozwiązania, żeby wzmocnić swoje zdolności komunikacyjne, dostać się do wymarzonej szkoły czy zwiększyć prawdopodobieństwo awansu. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do międzynarodowych egzaminów (CAE egzamin i egzamin FCE to jedne z najpopularniejszych egzaminów języka angielskiego na świecie, uznawane w szkołach i firmach niemal we wszystkich krajach), oferujemy angielski dla młodzieży, grupową oraz indywidualną naukę języka angielskiego na dowolne potrzeby. Rozwijaj pasję po angielsku w Conversando i zobacz, jak nauka staje się przyjemna!

Wielkość grupy na naszych zajęciach angielskiego zależy od poziomu zaawansowania uczestników – kurs w szkole online prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę lektorów oraz angielskich native speakerów online, o których skuteczności decydują osiągane przez ich grupę wyniki. Kurs intensywny trwa przez całe dwa semestry – słuchacze szybko odczuwają zmianę levelu językowego, co jest dla nas ogromną radością i gwarantem skuteczności naszych metod. Prowadząc kursy biznesowe nauczyliśmy się tego, co jest ważne – patrzymy na rezultaty, dlatego ilość spotkań dostosowujemy do możliwości grupy. Stawiamy na autorskie materiały, co sprawia, że prowadzone przez nas kursy angielskiego wyróżniają się na rynku.

Angielski online grupowy w Conversando - dlaczego warto?

Lektorzy native speakers, z którymi mamy przyjemność współpracować, twierdzą, że angielski online ujawnia największą szansę na szybkie rezultaty wtedy, kiedy jest prowadzony w grupie. Ponadto kursy angielskiego w Conversando są prowadzone z najwyższą starannością – od lat prowadzimy naukę angielskiego indywidualnie oraz grupowo i wiemy, co wpływa na obniżenie skuteczności oraz wyników uczniów.  Dzięki temu szybko nabędziesz nowych umiejętności językowych, a wiedza nabyta na naszych zajęciach angielskiego online zostanie z Tobą na zawsze! Jednocześnie opierając się na połączeniu tradycyjnych metod z nowatorskim podejściem do nauczania stawiamy na immersję, zanurzenie, w świat języka angielskiego już od najmłodszych lat, ponieważ oferujemy zarówno lekcje angielskiego dla starszych (w tym m. in. kurs angielski do matury), jak i angielski online dla dzieci.

Nauka angielskiego online - ucz się komfortowo w Conversando!

Nasi kursanci mają wpływ na przebieg swoich zajęć oraz na wybór, z kim chcą pracować w trakcie lekcji angielskiego online, co stanowi kolejny powód, dla którego chętnie udzielają się na naszych zajęciach. Grupa językowa liczy ponadto zaledwie kilka osób, co sprawia, że słuchacze zdecydowanie szybciej opanowują materiał zadany na zajęciach online. Wraz z grupą uczestników naszego kursu angielskiego jesteś na tym samym poziomie językowym, co każdy jej uczestnik – nie masz najmniejszych powodów czuć się gorszy! Angielski grupowy to najlepsza inwestycja w siebie – wymusza kontynuację nauki jeśli chcemy stawać się coraz lepsi razem z naszą grupą. To motywacja, której wielu z nas potrzeba!

Chcemy, aby nasza szkoła języka angielskiego online stała się  dla Ciebie miejscem, w którym zapomnisz o stresie, a wiedza będzie przychodziła do Ciebie sama. Pomagają w tym konwersacje z native speakerem – to szansa na minimalizację czasu potrzebnego na naukę angielskich zwrotów, ponieważ u Nas poznajesz je w praktyce. Nieustannie pracujemy nad maksymalnym wykorzystaniem czasu naszych studentów, dlatego możesz mieć pewność, że nasz kurs grupowy online nie pozwoli Ci stracić ani jednej chwili. Na grupowych zajęciach z native speakerem zawsze dzieje się coś ciekawego! Po zakończonej lekcji masz stały dostęp do naszych autorskich materiałów – zawsze możesz do nich wrócić i powtórzyć słownictwo. Marzy Ci się cae? Certyfikat „angielski w biznesie”? A może grupowe lub indywidualne lekcje angielskiego dla dorosłych przed wyjazdem za granicę? Pozwól sobie na efektywną naukę angielskiego przez internet i patrz, jak Twoja wiedza rośnie z każdą ukończoną lekcją! 

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - SEKCJA FAQ

Czy zajęcia indywidualne z angielskiego pomagają?

Oczywiście! To najskuteczniejsza i najszybsza forma nauki – nauczyciel dopasuje się do Ciebie, skupia się na konkretnym problemie i szuka najlepszego dla Ciebie rozwiązania. Nie działa według uniwersalnych metod – to Ty jesteś tutaj priorytetem.

Czy nauka angielskiego online jest efektywna?

Według naszych obserwacji: często o wiele bardziej niż standardowa lekcja na żywo! Pracujesz komfortowo, szybko i bez wychodzenia z domu – to największa zaleta tej formy nauki. Możesz działać z każdego miejsca na świecie!

Ile godzin zajmuje nauka angielskiego, żeby mówić biegle?

Średnio aby zacząć mówić biegle w danym języku potrzebujesz ok. 650 godzin – to suma godzin lekcyjnych oraz pracy własnej włożonej w osiągnięcie danej umiejętności. Dzięki nauce ukierunkowanej na rozwinięcie Twoich indywidualnych predyspozycji możesz to zrobić o wiele szybciej – warto zacząć od razu, kiedy towarzyszy nam motywacja.