Kursy Business English

kurs business english
0 %
skuteczności w przełamaniu bariery językowej
0 %
zapisów na kurs po pierwszej lekcji
0 %
uczniów z polecenia

Opinie naszych kursantów

5/5

Zapisz się na kurs online i porozumiewaj się swobodnie w międzynarodowym środowisku pracy

Pierwsza konsultacja GRATIS!

*Wysyłając formularz potwierdzają Państwo, że akceptują warunki polityki prywatności.

Kurs Business English online - angielski biznesowy najlepszą inwestycją w Twoją przyszłość!

Kurs nauki języka angielskiego biznesowego nie tylko podniesie Twoje umiejętności językowe, ale przekona Cię, że w sytuacjach biznesowych możesz swobodnie posługiwać się elementami Business English. Zero presji i ograniczeń – wybierając nasz „kurs online intensywny angielski biznesowy” rozwijasz umiejętności językowe oraz zwiększasz swoją znajomość języków obcych, które świetnie wyglądają w każdym CV. Postaw na angielski biznesowy online z Conversando!

Nasz angielski biznesowy kurs online to kompleksowe połączenie wielu dziedzin językowych, nastawione na umiejętności wykorzystywane w karierze zawodowej – oferujemy angielski z native speakerem online, angielski indywidualnie z nauką zawodowego słownictwa i określeń, a także zajęcia z angielskiego w zakresie negocjacji międzynarodowych. Ucz się tego, czego potrzebujesz ze szkołą języka angielskiego online!

Angielski kurs języka biznesu - dlaczego warto wybrać kurs w Conversando?

Korzyści z nauki języków obcych są ogromne i znacznie wybiegają poza ramy wyróżniania się podczas procesu rekrutacji. Nasz kurs business english online z certyfikatem wprowadzi Cię w świat branżowego słownictwa (w tej dziedzinie pomoże Ci nasz słownik business english online), korporacyjnego slangu, biznesowej etykiety spotkaniowej, nauczy Cię prowadzenia skutecznych konwersacji online i pomoże Ci raz na zawsze przełamać barierę językową. Lektor języka angielskiego oraz speaker english online w Conversando to nie tylko użytkownicy języka, ale i doświadczeni nauczyciele, doskonale zapoznani z zawodowymi aspektami językowymi – dzięki naszym zajęciom język angielski biznesowy online stanie się dla Ciebie naturalnie prosty!

Nasz kurs angielskiego biznesowego wykorzystuje bowiem autorską metodę nauki języka zaproponowaną przez naszych lektorów. Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu – dzięki temu znajomość języka angielskiego, osiągana przez naszych studentów, plasuje się na poziomie znacznie wyższym niż tylko satysfakcjonujący.  Kursy językowe w Conversando to możliwość nauki Business English nie tylko efektywnie, ale i w najniższej możliwej cenie. Po ukończeniu kursu angielskiego online nasi studenci otrzymują specjalny certyfikat, który poświadcza ich bardzo dobrą znajomość angielskiego. 

Ponadto dzięki metodzie immersji językowej uczymy podstaw języka biznesowego dużo szybciej niż w klasycznych szkołach – to dlatego kursy biznesowe w Conversando cieszą się ogromnym powodzeniem. W trakcie zajęć stawiamy na aktywną naukę i przede wszystkim pobudzamy uczestników do tworzenia własnych struktur zdaniowych, a nie tylko powielania książkowych schematów. Zaskocz swojego pracodawcę płynną znajomością angielskiego zarówno w mowie, jak i piśmie i postaw na angielski online dla dorosłych indywidualnie z Conversando! 

Nowoczesny kurs angielskiego biznesowego - wygodna, aktywna nauka języka angielskiego w pół roku!

Kurs języka angielskiego online w Conversando to praktyczne zajęcia języka, możliwe do realizowania w każdym miejscu i o każdej porze. Oferujemy naukę w całej Polsce – do efektywnego zdobywania wiedzy w obecności najlepszych lektorów i przeprowadzania konwersacji z native speakerem wystarczy tylko komputer i dostęp do Internetu! Zdajemy sobie sprawę, że nauka bez pomocy lektora, podobnie jak samodzielne przygotowanie do cae, może być możliwa, ale w praktyce często okazuje się mało efektywna. Nasze indywidualne lekcje angielskiego dla dorosłych pozwalają na stałe monitorowanie postępów w nauce studentów i wzmacnianie ich mocnych oraz słabych stron w pozytywnej, pełnej koncentracji atmosferze, dlatego nauka jest nie tylko komfortowa, ale i bardzo efektywna. Wszystko to sprawia, że lekcje języka angielskiego w Conversando pozwalają przyswoić uczestnikom kursu praktyczną wiedzę znacznie szybciej niż w przypadku samodzielnej nauki indywidualnej. Przez okres 6 miesięcy zdobędziesz kompetencje językowe osób, które nabywały swoją wiedzę latami! 

Business english kurs online, podobnie jak nasz „angielski indywidualnie” i „kurs angielskiego cambridge” zapewnia intensywną naukę nastawioną na konkretne dziedziny. Uczysz się tego, co naprawdę jest Ci potrzebne – od słownictwa, związanego z codzienną firmową komunikacją wyłącznie w Twojej branży, poprzez praktyczną komunikację na spotkaniu z branżowym klientem (pomoże Ci w tym nasz moduł „konwersacje angielski online native speaker”). Wystarczy 6 miesięcy, abyś opanował angielski w biznesie – skontaktuj się z nami i zobacz sam!

Biznesowy kurs angielskiego z Conversando – zdobywaj wiedzę naturalnie, tak, jak lubisz!

Każdy z naszych kursów językowych, zarówno kurs języka angielskiego dla dzieci online, angielski dla młodzieży, jak i angielski indywidualnie przed wyjazdem zagranicznym, czy angielski online z native speakerem w ramach przygotowania do pracy za granicą lub do zdawania CAE, obejmuje kompleksowe przygotowanie do naturalnego władania językiem obcym. Stawiamy na jakość i praktykę, nie powielając książkowych schematów myślenia, co od lat wyróżnia nas na rynku w obrębie innych szkół biznesowego angielskiego online.

Wystarczy kilka godzin tygodniowo, aby specjalistyczny kurs języka przyniósł Ci ogromne korzyści. Forma nauki języka jest dopasowywana do dynamiki danej grupy – masz wpływ na to, jak przebiegają nasze lekcje angielskiego (jeśli będziesz sobie tego życzył, native online chętnie porozmawia z Tobą o tym, co naprawdę Cię interesuje, a lektorzy dopasują autorskie materiały do sytuacji biznesowych w Twoim środowisku). Ponadto dzięki aktywnemu systemowi powtórek w nauce języka materiał, który przyswoisz na zajęciach zostanie z Tobą na całe lata – nie tylko na najbliższe tygodnie. Cena kursu online jest niewspółmiernie niska do rezultatów, jakie razem wypracowujemy. Skontaktuj się z nami i sam zobacz, jak bardzo zmieni się Twoje podejście do języka angielskiego oraz komunikacji biznesowej już po 6 miesiącach nauki! 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego w biznesie online z Conversando?

Zastanawiasz się, dlaczego warto uczyć się angielskiego? Rozważasz, czy nauka angielskiego biznesowego online może zwiększyć Twoje szanse na rynku pracy? A może myślisz, że lekcje angielskiego z native speakerem online wcale nie są Ci potrzebne, bo nie masz w planach wyjeżdżać za granicę?… Nic bardziej mylnego! Zarówno lekcje indywidualne angielskiego, grupowe kursy językowe cambridge, jak i nauka angielskiego z native speakerem to niepowtarzalna szansa na podniesienie jakości nie tylko życia zawodowego, ale i prywatnego. Nauka języka angielskiego biznesowego uatrakcyjni Twoje CV, zwiększy Twoją pewność siebie, pomoże Ci odnaleźć się w każdej niecodziennej sytuacji, otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery i zwiększy Twoją wartość w oczach polskich pracodawców. 

Native speaker online angielski to osoba, która nauczy Cię naturalnego posługiwania się językiem i przybliży Ci kulturę oraz slang w krajach anglojęzycznych, ale to nie wszystko! Indywidualne lekcje angielskiego zapewnią Ci dostęp do wiedzy z całego świata, pozwolą Ci na bezstresowe, pełne przygód podróże oraz zwiększą Twoje możliwości edukacyjne. Nasz business english online kurs to również doskonały wstęp do naszego cambridge english kurs (certificate fce oraz certyfikat cae to dokumenty, uznawane w niemal wszystkich firmach i uczelniach na świecie). W naszej szkole angielskiego online zapewniamy kompleksowy kurs przygotowujący do fce online oraz profesjonalne przygotowanie do CAE, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami, w oparciu o materiały najlepszych szkół na świecie.

Wiesz już, po co uczyć się angielskiego? Zapisz się na nasz angielski w biznesie kurs online i patrz, jak Twoje umiejętności rosną z każdą lekcją! A jeśli potrzebujesz więcej motywacji, zajrzyj na nasz blog z angielskiego. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Kurs języka angielskiego - Business English online

Angielski w firmie, niezależnie od jej lokalizacji, stanowi absolutny fundament pracy w niemal każdym sektorze gospodarki. Wiedząc o tym, oferujemy zajęcia „angielski w biznesie online”, które dopasowujemy do potrzeb danego środowiska biznesowego – po określeniu indywidualnych celów, studenci uczą się wyłącznie tego, co jest im potrzebne. To jednak wcale nie oznacza, że nasz business english online jest nudny!

Intensywny kurs angielskiego w Conversando zachęca do nauki języków obcych dzięki swojej różnorodnej tematyce i oferowanym umiejętnościom. Chociaż lekcje w języku angielskim wyglądają zupełnie inaczej niż w języku polskim, wybierając angielski biznesowy inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Nie musisz się niczego bać – to zaledwie kilka godzin tygodniowo, a umiejętności Business English pozwolą Ci dostrzec nowe horyzonty na drodze Twojego rozwoju! 

Z doświadczenia wiemy, że nie warto stawiać na niesprawdzone rozwiązania – nasz angielski indywidualnie online doceniany jest od lat przez uczniów w całej Polsce, a o jakości naszej szkoły świadczą wyniki studentów, dlatego mamy pewność, że osiągniesz z nami swoje cele. Skontaktuj się z nami i umów się na lekcję próbną – wybierz raz, a dobrze!

Kursy online nauki angielskiego - angielski biznesowy w praktyce

Spośród kursów online kurs angielskiego języka biznesu jest jednym z najbardziej pożądanych usług na rynku – kurs nauki języka, który pozwala opanować specyficzne, biznesowe zwroty bardzo mocno przydaje się w pracy zawodowej. W Conversando oferujemy kursy językowe oparte o metodę nauki języka opracowaną przez naszych lektorów – wierzymy, że dobry kurs nauki to intensywny kurs języka w oparciu o prawdziwe sytuacje i zgodny z doświadczeniami zawodowymi naszych studentów. Z tego powodu zapewniamy naukę angielskiego indywidualnie oraz grupowo, wspieraną przez konwersacje z native speakerem online, gdzie uczniowie mają wpływ na przebieg zajęć. Wybierz kurs angielski biznesowy online, dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb – zapraszamy do Conversando!

Czy wiesz, że chcąc pomagać naszym studentom na każdym etapie ich życia, oferujemy nie tylko angielski zdalnie dla dorosłych, ale i lekcje angielskiego dla dzieci online, dopasowane do ich zainteresowań? Jeśli Twoje dziecko myśli poważnie o swojej przyszłości lub zależy Ci, na tym, aby dobrze radziło sobie w sferze językowej w szkole i pracy, rozważcie wspólnie naukę języka angielskiego online dla dzieci lub kurs angielskiego dla młodzieży, gdzie pokażemy mu podstawy angielskiego z elementami jego hobby! Twój maluch myśli o karierze przedsiębiorcy? A może uwielbia zabawki i grę w piłkę? Dostosujemy się do niego! 

Jak wybrać kurs angielskiego? Program Business English w praktyce

Nasz kurs angielskiego języka biznesu podzielony jest na dwa etapy: indywidualna nauka angielskiego ogólnego (w tym m. in. angielski online z nativem oraz polskimi lektorami celem wyłonienia słabych stron kursanta i wzmacniania ich, a także praktykowania zdobytej już wiedzy) oraz szkolenia językowe Business English (m. in. angielski z native speakerem w ramach ćwiczeń biznesowych konwersacji online).

Aby skutecznie uczyć angielskiego musieliśmy przejść tę samą drogę, co nasi uczniowie – każdy z lektorów i native speakerów zna program kursu od podszewki i gotowy jest na spotkanie z Tobą o każdej godzinie! Wiemy bowiem, że pracownicy w korporacjach potrzebują języka biznesowego na co dzień, natomiast sami nie mają czasu się uczyć angielskiego codziennie. Indywidualne lekcje angielskiego online w ramach zajęć Business English pozwalają ćwiczyć umiejętności językowe przez kilka godzin tygodniowo w miłej i wspierającej atmosferze w godzinach, które Ci odpowiadają! 

Niektórzy nasi studenci nie znali języka angielskiego wcześniej – jeśli Ty również nie czujesz się pewnie w posługiwaniu się tradycyjnym angielskim, nic nie szkodzi! Kształtujemy w naszych uczniach umiejętności językowe potrzebne do pracy zarówno w języku angielskim na co dzień, jak i w zakresie specjalistycznego słownictwa. Pokazujemy ponadto, jak polubić naukę oraz jak się zmotywować do nauki angielskiego, pomimo negatywnych szkolnych wspomnień z niekompetentnymi nauczycielami. Wiemy, że elementy języka biznesowego interesują również osoby kontynuujące naukę po innych szkołach – staramy się, aby dzięki metodzie immersji językowej każdy odnalazł się jak najlepiej w świecie Business English!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - SEKCJA FAQ

Co mi da kurs Business English?

Przede wszystkim możliwość większego zarabiania – dzięki przeprowadzaniu np. efektywnych, poprawnych językowo rozmów i prezentacji biznesowych jesteś w stanie stać się liderem w swojej branży. Obsługa klientów międzynarodowych to ceniona umiejętność – z doświadczenia wiemy, że jest doceniana na rynku pracodawców.

Czym się różni kurs Business English od innych kursów angielskiego?

Jest to kurs ogólnego języka biznesowego. Oprócz standardowych umiejętności językowych jest ukierunkowany na rozwijanie Twoich umiejętności poruszania się w korporacyjnym świecie – dzięki niemu poznasz słownictwo związane z pracą w dużych konglomeracjach, mediach oraz IT.

Kurs Business English – dla kogo?

Dla małych i dużych przedsiębiorców, prezesów, biznesmenów, marketingowców, media workerów, pracowników działu IT oraz helpdesków – to tylko niektóre profesje, które mogą wykorzystywać słownictwo związane z Business English w praktyce.