O Conversando

Nauka języka angielskiego

Dlaczego Conversando?

Indywidualne podejście do ucznia

Przed rozpoczęciem nauki analizujemy skrupulatnie potrzeby ucznia oraz sprawdzamy poziom językowy, skupiając się na komunikatywności. Ustalamy cel oraz spersonalizowany plan nauki dopasowany do potrzeb i możliwości ucznia.

Komunikacja przede wszystkim

Naszym celem jest nauka umiejętności swobodnego komunikowania się i płynności w mówieniu, przełamanie bariery językowej i zdobycie pewności siebie. Doświadczeni lektorzy wiedzą jak pomóc uczniom przełamać strach przed popełnianiem błędów i brakiem znajomości słownictwa. Niezależnie od poziomu już na pierwszych zajęciach poczujesz różnicę.

Inspirujące, dynamiczne zajęcia i materiały stymulujące do rozmowy

Sprawiają, że nauka jest przyjemna, a efekty pojawiają się szybko. Stosujemy nowoczesne metody nauczania, wykorzystujemy możliwości jakie daje technologia, więc zapomnij o nudnych zadaniach i wkuwaniu teorii. Wykorzystujemy materiały autentyczne, uczymy gramatyki w kontekście i przede wszystkim w praktyce.

Motywacja i wsparcie

Doświadczeni lektorzy wiedzą jak motywować i wspierać kursantów w całym procesie nauki. Dlatego oprócz języka nauczymy Cię “jak się uczyć” zgodnie z Twoimi predyspozycjami i możliwościami, a efektywny system powtórek oraz metody sprzyjające zapamiętywaniu zagwarantują, że nauczysz się raz na zawsze. Stawiamy wyzwania i podnosimy poprzeczkę, zarażamy pasją do języka.

Lekcje angielskiego online
Metoda Conversando

Jak uczymy?

Metoda Conversando

Metoda Conversando to przede wszystkim komunikacja – nauka żywego języka w codziennych sytuacjach. Profesjonalni lektorzy Conversando uczą, jak porozumiewać się swobodnie i używać gramatyki w praktyce, tak aby móc wyrazić dokładnie to, co chcemy powiedzieć. Uczą słownictwa wykorzystując nowoczesne techniki pomagające w szybkim zapamiętywaniu, a dzięki systematycznym powtórkom zasób słownictwa, którym operujemy szybko się powiększa. Dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafią stworzyć atmosferę sprzyjającą przełamaniu nieśmiałości i bariery językowej, a jednocześnie wspierać, motywować ucznia i rozwijać w nim pasję do nauki języka. Umiejętności interpersonalne i zrozumienie ucznia w każdym wieku i na każdym poziomie jest kluczem do owocnej współpracy w osiągnięciu wymarzonego językowego celu.

Jakie mamy priorytety?

Metoda Conversando skupia się na rozwijaniu umiejętności mówienia i słuchania – zdobycie tych dwóch umiejętności jest gwarancją sukcesu w płynnej komunikacji. Lektorzy Conversando dbają także, aby kursanci doskonalili rozumienie tekstu oraz pisanie – inspirujące teksty i artykuły są świetną bazą do dyskusji oraz nauki słownictwa i struktur gramatycznych. Metoda Conversando opiera się na metodzie klasy odwróconej – uczniowie wykonują zadanie domowe przed lekcją, co pozwala wykorzystać zajęcia na ćwiczenie w praktyce przez mówienie. Zadanie może polegać na przeczytaniu tekstu, obejrzeniu filmiku oraz zapoznaniu się ze słownictwem i gramatyką ćwiczoną na lekcji. Metoda Conversando pozwala w szybkim tempie nauczyć się komunikować bez barier, wyeliminować błędy, a co za tym idzie zyskać pewność siebie i osiągnąć wyższy poziom.

Nauka angielskiego online
Nauka angielskiego online

Dla kogo?

Przede wszystkim dla wymagających – to co nas wyróżnia to nauczanie na najwyższym poziomie oraz troska o każdego kursanta, którego bierzemy pod swoje skrzydła. Dla tych, którzy cenią swój czas – chcą w końcu osiągnąć wymarzony poziom i nie bać się mówić – nauka języka to przede wszystkim praktyka. W Conversando postępy przychodzą szybko. I oczywiście w Conversando możesz uczyć się z domu, kawiarni czy hotelu. Nie musisz tracić czasu na dojazdy i nie stracisz zajęć z powodu podróży biznesowej.

Jeśli cenisz także jakość i profesjonalizm, to Conversando jest dla Ciebie. Zajęcia prowadzą tylko profesjonalni lektorzy z przygotowaniem metodycznym, umiejętnościami interpersonalnymi i charyzmą. Twoje potrzeby i poziom są dokładnie określone, dlatego masz pewność, że zajęcia i grupa będą dla Ciebie idealne.

Czego wymagamy od kursantów?

Przede wszystkim współpracy i zaangażowania. Aby nasza praca przyczyniła się do Twojego sukcesu upewnij się, że nauka angielskiego to Twój priorytet. Oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie, profesjonalne podejście oraz zaangażowanie na każdym etapie Twojej nauki. Jeśli jesteś zmotywowany i chcesz osiągnąć swój językowy cel, wiesz że możesz poświęcić czas na naukę i że wymaga to zaangażowania oraz samodzielnej pracy – będzie nam się dobrze współpracowało. Jeśli kursantem jest Twoje dziecko upewnij się, że jest decyzja o nauce jest wspólna.

Język angielski bez barier

Co mówią o Conversando?

5/5

Zainwestuj w swój rozwój!

Podnieś swoje kwalifikacje, przełam bariery językowe i mów płynnie po angielsku!