Zajęcia z native speakerem z angielskiego

Zajęcia z native speakerem

Native speaker to osoba używająca danego języka jako ojczystego, dlatego mówi nim płynnie i z naturalnym akcentem.

Zajęcia z native speakerem pomogą przełamać barierę językową bardzo szybko głównie dlatego, że kursanci muszą porozumiewać się tylko w języku, którego chcą się nauczyć.

Dzięki temu kursanci są bardziej zmotywowani do nauki, a dzięki ciekawostkom o języku oraz kraju native speakera zanurzają się w języku obcym, przyswajają nowe słownictwo i gramatykę z kontekstu.

Native speakerzy w Conversando to wykwalifikowani lektorzy z wykształceniem językowym, którzy nie tylko nauczą Cię jak mówić płynnie i z naturalnym akcentem, ale także wyjaśnią zasady gramatyczne, nauczą poprawności językowej a także dobiorą odpowiednie metody uczenia się i materiały.

Z native speakerem możesz uczyć się:

Zapraszamy do rezerwacji lekcji próbnej!

98% kursantów decyduje się na zajęcia z naszymi Brytyjskimi lektorami po pierwszej lekcji!

0 %
skuteczności w przełamaniu bariery językowej
0 %
zapisów na kurs po pierwszej lekcji
0 %
uczniów z polecenia

Opinie naszych kursantów

5/5

Zapisz się na kurs online i ucz się angielskiego z wykwalifikowanymi native speakerami!

*Wysyłając formularz potwierdzają Państwo, że akceptują warunki polityki prywatności.

Korepetycje język angielski - zajęcia z native speakerem

Kurs języka angielskiego online z native speakerem to lekcje angielskiego na zupełnie innym poziomie! Sprawdzony korepetytor przeprowadzi z Tobą rozmowę kwalifikacyjną i sprawi, że zaczniesz się posługiwać językiem angielskim z ogromną przyjemnością! Lekcje online bez używania języka polskiego pomagają zdobyć poziom native w bardzo krótkim czasie – doświadczeni native speakerzy pomagają przełamywać bariery językowe, a zajęcia z lektorem online dopasowane do Twoich potrzeb sprawią, że w krótkim czasie wskoczysz o językowy level wyżej! Lektorzy języka angielskiego postarają się o Twoje wyniki, a ty będziesz mógł przyglądać się swoim osobistym sukcesom! 

Kurs angielskiego online - nauka angielskiego z native speakerem online

Staramy aby, aby dostępny lektor angielskiego odbył osobistą rozmowę kwalifikacyjną z każdym nowym studentem. Dlaczego? Korepetytor odbywa osobistą rozmowę kwalifikacyjną aby sprawdzić, czy dana osoba mówi w języku angielskim płynnie czy może zajęcia online powinny być prowadzone tak, aby wyrównać poziom angielskiego, na którym obecnie się znajduje. Szkoła językowa Coversando posiada w swojej ofercie kurs online z native speakerem, a także kurs Business English dla osób, które chcą szlifować język angielski na poziomie ponadpodstawowym. Kursy językowe online z native speakerem to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie – możesz się uczyć niemal w każdym miejscu i w każdym czasie jeżeli masz tylko dostęp do komputera i Internetu! Kontakt z nauczycielem języka, który jest native speakerem często ośmiela studentów do przełamania bariery językowej – zarówno tych, którzy znają język jedynie na poziomie podstawowym, jak i bardziej tych bardziej zaawansowanych studentów. Dzięki jednak podejmowaniu wyzwań wyniki naszych uczniów zaskakują niejednokrotnie studentów, ale i nas samych! 

Kurs angielskiego online z native speakerem pozwala lepiej zrozumieć naturę języka angielskiego od podstaw, a dzięki temu jeszcze mocniej zanurzyć się w kulturze danego kraju, co skutecznie wspiera naukę angielskiego na każdej jej płaszczyźnie. Lekcje z lektorem online dopasowane są ponadto do indywidualnych harmonogramów studentów – umożliwiamy spotkania 1:1 jak i zajęcia grupowe. Doświadczeni native speakerzy poprowadzą Cię w odpowiednim kierunku. To wyższa szkoła jazdy!

 

Kurs z native speakerem - zajęcia z języka angielskiego online dla ambitnych

Kurs języka angielskiego połączony z pracą z native speakerem sprawia, że poziom umiejętności językowych bardzo szybko wzrasta. Rozmawiając z prowadzącym na poziomie native speakera nie czujesz, że odbywasz rozmowę kwalifikacyjną – jest to jedynie informacja dla nas, na jakim poziomie znajomość języka angielskiego obecnie jesteś. Sprawdzony korepetytor wie, jak Cię poprowadzić – nasz native english speaker posiada wieloletnie doświadczenie pracy ze studentami, co pozwala mu doskonale wyczuć, czego potrzebują. Nasz kurs angielski online z native speakerem pozwoli Ci dostrzec różnice już po pierwszej lekcji! 

Szkoła językowa Conversando - lekcje angielskiego online z native speakerem

Kurs angielskiego online to możliwość nauki języka razem z english native speakers. Zajęcia języka angielskiego pomagają osiągnąć pożądany poziom umiejętności językowych równie szybko, co korepetycje z języka angielskiego, a nawet szybciej! Wśród języków obcych język angielski jest najczęściej używanym w wielu krajach na całym świecie – warto więc zadbać o regularne zajęcia angielskiego na poziomie native, aby jak najlepiej odnaleźć się w obecnej rzeczywistości. Istnieją różne odmiany języka angielskiego – łączy je jednak jeden wspólny mianownik: język angielski ogólny. Nieważne, czy wybierzesz kurs Business English czy indywidualną lekcję angielskiego – w praktyce podniesiesz swoje umiejętności językowe o poziom wyżej w bardzo szybkim czasie! Zajęcia angielskiego online praktykujemy już od bardzo dawna – prowadzimy kurs angielskiego z native speakerem, aby nasi uczniowie mogli rozwijać się pod okiem osoby, której język angielski jest naturalnym wyborem. Szkoła angielskiego Conversando czeka właśnie na Ciebie!

Kurs angielskiego online w Conversando - lekcje z native speakerem dla każdego

Staramy się aby, aby lektor języka odbył osobistą rozmowę kwalifikacyjną z każdym nowym studentem – nikt lepiej niż native speaker nie określi poziomu językowego danego ucznia. Sprawdzony korepetytor określa poziom umiejętności językowych bardzo szybko – nie czujesz nawet, że przeprowadziłeś właśnie rozmowę kwalifikacyjną na zajęcia. Native speakerzy angielskiego to najlepszy wybór dla osób, które cenią pracę nad akcentem – uczysz się go u samego źródła. Z jednej konwersacji native speaker wyłoni materiał na indywidualną lekcję angielskiego – będzie wiedział nad czym musisz jeszcze popracować, a co masz już doskonale opanowane. Zajęcia języka angielskiego prowadzą w Conversando doświadczeni lektorzy i native speakerzy, których warsztat w języku angielskim pozwoli Ci opanować materiał w bardzo krótkim czasie. Kurs Business English, zajęcia indywidualne i grupowe w Conversando zapewniają możliwość nauki zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zdecydowana większość naszych studentów decyduje się na lekcje z native speakerem. Spróbuj i ty! 

Zajęcia angielskiego z native speakerem - dlaczego warto?

Dbamy o to, aby korepetytor odbył osobistą rozmowę kwalifikacyjną z każdym studentem, aby ocenić, czy obecnie należy wyrównać poziom angielskiego u danego ucznia. Jeżeli nie ma takiej potrzeby – ruszamy dalej z materiałem. Konkretny kurs języka angielskiego to taki, który pozwoli Ci się odnaleźć na każdym poziomie – sprawdzona szkoła angielskiego będzie potrafiła Ci to zapewnić. W Conversando zajęcia prowadzą też native speakerzy – każda taka osoba władająca językiem angielskim na co dzień pozwoli Ci zrozumieć, o co chodzi w kontakcie z native english. Wystarczy, że zostaniesz zrozumiany i sam zaczniesz rozumieć – to takie proste! Jeżeli lekcja języka angielskiego pójdzie dobrze – zaprosimy Cię do jednej z naszych aktualnych grup lub zapewnimy Ci komfort na lekcjach indywidualnych. Niejedna wyższa szkoła chciałaby mieć to w swojej ofercie – doświadczenie biznesowe pozwala nam zapewnić Ci to, co najlepsze. Aby pracować z nauczycielem języka angielskiego potrzebujesz jedynie chęci – o całą resztę postaramy się my! Zapraszamy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, aby sprawdzony korepetytor mógł ocenić poziom umiejętności językowych które posiadasz na ten moment. Do dzieła!

Na lekcjach indywidualnych języki obce często polegają na powtórce materiału ze szkół państwowych – nie u nas! Nasi native speakerzy w Conversando dbają o obcowanie studentów z angielskim w sposób naturalny, bez powielania sztucznych schematów. Native speaker przygotowuje Cię do konwersacji w języku obcym – oferujemy kurs języka na najwyższym poziomie! Każdy lektor angielskiego uczy w swoim stylu, natomiast przyświeca nam jedna zasada – sprawdzony lektor angielskiego pomaga uczniom osiągnąć wysokie wyniki. Z każdej lekcji angielskiego native speaker wyciąga materiał nad którym należy z Tobą popracować – Twój poziom umiejętności językowych jest więc na bieżąco sprawdzany. Pozwól sobie na efektywną naukę z doświadczonym lektorem! 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - SEKCJA FAQ

Dlaczego zajęcia z native speakerem są lepsze?

Masz kontakt z rodzimym użytkownikiem języka angielskiego – możesz skorzystać z jego doświadczenia, szlifować akcent oraz poznać zwroty, których nie ma w podręcznikach do nauki języka. Anglicy komunikują się w ten sam sposób co native speaker – jeżeli zostaniesz przez niego zrozumiany, zostaniesz również pozytywnie odebrany przez inne osoby, których językiem ojczystym jest angielski.

O czym można rozmawiać z native speakerem?

O wszystkim! Naprawdę 🙂 Warto porozmawiać o swoich doświadczeniach z językiem angielskim, o codziennych sytuacjach oraz o jego wspomnieniach dotyczących rodzinnych stron. Native speaker to osoba, która najlepiej wprowadzi Cię w brytyjską kulturę.