Kursy dla dzieci i młodzieży z angielskiego

kursy dla dzieci i młodzieży z angielskiego

Kursy dla dzieci

Głównym celem zajęć jest nauka komunikacji i budowanie pewności siebie w mówieniu. Krok po kroku dzieci uczą się słownictwa, budowania zdań, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania. Tematyka zajęć dostosowana jest do zainteresowań oraz wieku, a wykorzystanie nowoczesnych technologii i aplikacji sprawia, że nauka jest przyjemna i pomaga w systematycznej i skutecznej nauce słownictwa.Kursy dla młodzieży

Dopasowane są do potrzeb oraz zainteresowań nastolatków. Kursy prowadzą wyspecjalizowani lektorzy, którzy wiedzą jak rozmawiać i motywować młodych ludzi. Kursy skoncentrowane są na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, utrwaleniu wiedzy gramatycznej oraz ćwiczeniu jej w praktyce, poszerzeniu słownictwa oraz ćwiczeniu umiejętności językowych testowanych na egzaminach szkolnych. Pomagamy przełamać nieśmiałość i zdobyć pewność siebie, śmiałość w wyrażaniu opinii i zadawaniu pytań. Rozwijamy umiejętności niezbędne w globalnym świecie tak, aby młodzi kursanci potrafili komunikować się bez barier w każdej sytuacji.

0 %
skuteczności w przełamaniu bariery językowej
0 %
zapisów na kurs po pierwszej lekcji
0 %
uczniów z polecenia

Opinie naszych kursantów

5/5

Zapisz swoje dziecko na kurs online i spraw, aby nauka języka angielskiego była dla niego przyjemnością

Pierwsza konsultacja GRATIS!

*Wysyłając formularz potwierdzają Państwo, że akceptują warunki polityki prywatności.

Lekcje angielskiego online dla dzieci - Conversando

Nauka angielskiego online dzieci i młodzieży to najlepsza opcja na rozwijanie ich pasji do języków! Na naszych zajęciach online zapewniamy dostęp do licznych materiałów, wykwalifikowanych lektorów języka angielskiego oraz doświadczonych native speakerów. Kursanci naszej szkoły angielskiego mają możliwość wyboru trybu zajęć: indywidualne lekcje angielskiego online, językowy kurs grupowy, cambridge english kurs, angielski biznesowy kurs online, lekcje online języka angielskiego z native speakeremangielski dla młodzieży online przed maturą oraz egzaminem ósmoklasisty i więcej! 

Szukasz interesujących lekcji angielskiego dla przedszkolaków online? Twoje starsze dziecko stoi przed wyborem nowej szkoły? A może zastanawia się, jak nauczyć się na egzamin ósmoklasisty z angielskiego lub spędza dni na próbnych egzaminach maturalnych oxford? Zapewniamy lekcje angielskiego dla dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz indywidualne lekcje angielskiego dla dorosłych – postawcie na język angielski w domu w Conversando i osiągajcie więcej! 

Lekcje języka angielskiego online - od podstaw i dla zaawansowanych

Kurs angielskiego online to bardzo duże udogodnienie zarówno dla dzieci jak i rodziców. Nauka języka angielskiego może być bardziej efektywna jeżeli zadbamy o komfort pracy najmłodszych uczestników. Lekcje odbywają się w języku obcym, a poziomy nauki angielskiego są dostosowane do możliwości językowych danego ucznia. Wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy online uczą dzieci angielskiego zgodnie z metodą immersji – zanurzenia w danej kulturze. Na lekcjach pokazujemy, że warto się uczyć, zachęcamy do samodzielnego sprawdzania rekomendowanych angielskich blogów (dziecięce blogi po angielsku to okazja czytania bajek w nowym języku i poznawania ciekawostek kulturowych), rozmawiamy na różne tematy i pokazujemy, jak skutecznie nauczyć się angielskiego w domu. Dzięki temu codzienna lekcja angielskiego staję się wspaniałą przygodą! 

Dziecko ma angielski 1-2 razy w tygodniu, w zależności od trybu danej grupy. Lekcja trwa 45 minut – podobnie jak zajęcia w szkole. Czas trwania lekcji może być wydłużony dla starszych grup. Technika nauczania języka angielskiego online w połączeniu z nowoczesnymi metodami przekazywania wiedzy przynosi równie dobre, jeśli nie lepsze rezultaty w porównaniu do standardowego trybu.

Kurs angielskiego dla młodzieży to również doskonały wybór przed ważnym egzaminem – być może Twoje dziecko będzie planować w przyszłości naukę lub pracę w renomowanej szkole lub przedsiębiorstwie? Angielski w firmie jest równie ważny, co znajomość języka w najlepszych uczelniach. Zdając sobie z tego sprawę, zapewniamy kompleksowe przygotowanie do CAE (międzynarodowy certyfikat CAE potwierdza znajomość angielskiego na bardzo wysokim poziomie i uznawany jest niemal na całym świecie) – nauka języka angielskiego z native speakerem, dostęp do sprawdzonych materiałów oraz zajęcia z angielskiego z nastawieniem na konkretne sekcje egzaminu to klucz do sukcesu! Oferujemy również kurs przygotowujący do fce online, gdzie uczniowie poznają sposób oceny fce, formę  (certyfikat FCE umożliwia m. in. studiowanie po angielsku czy pilotowanie wycieczek – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co daje fce, zajrzyj na nasz blog z angielskiego). Dobry kurs angielskiego cambridge to podstawa! 

Dzieci i młodzież - nauka języka angielskiego online

Lekcje angielskiego dla dzieci online w Conversando mają być nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim – świetną zabawą. Uczymy się poprzez różnego rodzaju aktywności: słuchanie, śpiewanie, mówienie, pokazywanie. Zajęcia angielskiego online pozwalają skorzystać z multimedialnych form, które często nie są możliwe do wdrożenia w tradycyjnych szkołach ze względu na zbyt dużą liczbę uczniów. Szkoły języka angielskiego powinny inspirować! W naszych kursach angielski online cena zależy od poziomu językowego i ilości uczniów w danej grupie – na pewno dojdziemy do porozumienia. Nauka dzieci online to przyszłość edukacji – warto dopasować się do niej już teraz, aby w przyszłości czerpać z niej jeszcze większe korzyści!

A jeśli Twój nastolatek już teraz myśli o swojej przyszłości w kontekście pracy i rozwoju zawodowego, rozważcie kurs języka angielskiego biznesowego! Nauka business english we współpracy z doświadczonym english native speakerem to nie tylko szansa na naukę gramatyki i wymowy, ale i wdrożenie w firmowe słownictwo, zapoznanie z tzw. „angielskim biznesowym slangiem”, bliższe poznanie angielskiej kultury oraz ćwiczenie konwersacji z angielskiego online i przełamanie barier językowych. Twoje dziecko pozna uniwersalne tematy do rozmowy, a najlepsi lektorzy wprowadzą je w świat nowego słownictwa oraz angielskiej kultury. Taka przygoda nie zdarza się codziennie – postaw na lekcje języka angielskiego dla dzieci w Conversando!

Nauka angielskiego dzieci online - angielski z native speakerem

Nauka dzieci online z native speakerami języka angielskiego to ogromna szansa dla ich rozwoju. Już od pierwszych lat życia dziecko uczy się kontaktu z żywym językiem, dzięki czemu naturalnie zaczyna zaciekawiać się kulturą brytyjską. Dzięki lekcjom angielskiego lektorzy od wczesnych lat uczą dzieci jak nabywać prawidłowe umiejętności językowe. Nauka dzieci online rozplanowana jest na kilka etapów – analogicznie do tematów szkolnych. W mini grupie kurs semestralny języka angielskiego jest dużo bardziej satysfakcjonujący niż tradycyjne metody nauki języków obcych. Dzieci mają swobodę i odwagę w poznawaniu świata – dzięki temu konwersacje z native speakerem w mini grupie jest świetną alternatywą dla zwykłej szkoły angielskiego. 

W ramach nauki języka online dla dzieci polecamy kurs angielski od podstaw – native speaker zadba o zrealizowanie wszystkich poziomów kursu w miłej, sprzyjającej nauce atmosferze w mini grupie – bez stresu i z dużą dawką zabawy!  Konwersacje z angielskiego online pod okiem pedagoga pozwalają dzieciom skutecznie przełamać językowe bariery w młodym wieku, dzięki czemu doskonale radzą one sobie z językami w przyszłości w szkole, pracy oraz w sytuacjach codziennych. Sprawdź nasze kursy angielskiego dla dzieci i podaruj dzieciom lepszy start! 

A jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć motywację do nauki angielskiego dla swojej pociechy, zostaw to nam lub zainspiruj się i zerknij na nasz blog do nauki języka angielskiego – uczymy tego dla Was! 

Kurs angielskiego dla dzieci online - konwersacje dopasowane do zainteresowań

W ramach nauczania angielskiego online zajęcia odbywają się z lektorem, który dopasuje się do Twojego podopiecznego – oferujemy kurs angielskiego dopasowany do obecnego etapu rozwoju dziecka. Skupiamy się na tematach, które obecnie są mu bliskie i go interesują. Wędrówki górskie po angielsku? Rozmowy o obejrzanej wczoraj bajce? Multimedialny kurs języka angielskiego dla dzieci to strzał w dziesiątkę dla maluchów w każdym wieku! 

Nasze zajęcia to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, których rodzice nie mają przestrzeni lub możliwości przywożenia ich na zajęcia w tygodniu. Kilometry nie mają znaczenia! Nauka języka angielskiego online pozostaje wygodna, interesująca dla uczniów i równie efektywna, co stacjonarna nauka angielskiego dla młodzieży, dlatego stanowi obecnie coraz popularniejsze rozwiązanie wśród rodziców. 

W nauce języka angielskiego online oferujemy kurs semestralny w mini grupie dla dzieci i młodzieży lat 3-12. Ekscytujący kurs angielskiego zaciekawia uczestników już pierwszą lekcją! Nasz polski lektor lub/i native english speaker online wprowadzą Twoje dziecko do świata języka angielskiego w sposób, który go zainteresuje, co przełoży się na kojarzenie nauki z przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Pokaż swojemu maluchowi, że zdobywanie językowych umiejętności może być fascynujące i otwórz mu możliwość rozwijania pasji, która przełoży się na zdane celująco egzaminy Cambridge oraz wysokie stanowiska w przyszłości!

Szkoła angielskiego online Conversando - pokaż dziecku angielski od innej strony

Razem z naszymi speakerami języka angielskiego jesteśmy przekonani o tym, że nauka dzieci angielskiego online to przyszłość edukacji. W ramach zajęć online organizujemy gry i zabawy, na które nie ma czasu ani przestrzeni w tradycyjnej szkole. W trakcie nauki angielskiego dopasowujemy się do zainteresowań dzieci, aby rozbudzić w nich naturalną ciekawość poznawania nowych zwrotów, co pozwala nam wyróżnić się na tle innych szkół nauki angielskiego. 

Angielski online dla dzieci i angielski online indywidualnie to dwie najchętniej wybierane przez rodziców opcje – nauka angielskiego sprawia, że ich pociechy stają się coraz bardziej samodzielne i niezależne w zewnętrznym świecie. Wiele lat nauki języka angielskiego może dać fenomenalne rezultaty – mobilny kurs angielskiego online z native speakerami, najpopularniejszymi lektorami, w przyjemnej atmosferze nauki i wzajemnej pomocy, już od pierwszej lekcji zachęca do stałego kontaktu z brytyjską kulturą. 30- lub 45- minutowe pojedyncze zajęcia angielskiego online mogą dać nieporównywanie lepsze efekty niż lekcje w standardowej szkole podstawowej. 

 Nauczanie dzieci angielskiego to nasza misja. Przy prowadzeniu lekcji angielskiego zajęcia online zajęcia mają kojarzyć się z dobrą zabawą – dzięki temu dzieci angielskiego uczą się dużo szybciej niż ich rówieśnicy. Zajęcia angielskiego przygotowujące dzieci do nauki online w mini grupie są ponadto bardzo dobrym pomysłem na spędzanie wolnego czasu – grupowy kurs języka oznacza jeszcze więcej wspaniałych kolegów i koleżanek, a także szansę na zdrową rywalizację. Kurs przygotowuje dzieci w mini grupie zarówno do codziennych wyzwań językowych jak i do zajęć praktycznych zadań w ławce szkolnej – uczniowie mają zajęcia 1-2 razy w tygodniu, dzięki czemu dbamy o ich regularność kontaktu z językiem i na bieżąco możemy obserwujemy rezultaty. Taka właśnie powinna być najlepsza szkoła angielskiego online!

Dzięki kursom takim jak: angielski do matury i egzaminu ósmoklasisty, angielski dla dzieci online czy nastawionym na rozwój zawodowy język angielski biznesowy pomagamy naszym uczniom na każdym etapie ich życia. Pokaż dziecku, że nauka angielskiego może być przyjemna i zobacz, jak bardzo Ci za to podziękuje w przyszłości – zapraszamy do Conversando! 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - SEKCJA FAQ

Metody nauki angielskiego w szkole ditto kids – jak to wygląda?

Razem z dziećmi poznajemy bohaterów bajek, śpiewamy, kolorujemy, nazywamy to, co nas otacza. Grupowy kurs języka pozwala poruszyć wyobraźnię małych odkrywców pod okiem lektora lub native speakera języka angielskiego. W mini grupie możemy odkryć prawdziwe zalety nauki online. 

Nauka dzieci online obejmuje cały kurs semestralny?

Tak, jak najbardziej! W mini grupie kurs semestralny zajęcia dzieci online prowadzone są w sposób analogiczny do kalendarza szkolnego – w szkole online Conversando dbamy o regularność zajęć i stale monitorujemy postępy w nauce dziecka, nie wywierając jednocześnie na nim stresu. W naszej szkole zarówno grupowy, jak i indywidualny kurs angielskiego online dla dzieci to szansa na skuteczną naukę języka w atmosferze zabawy przez cały rok szkolny!

Kurs online dla młodzieży lat 10-13 w mini grupie – co wybrać?

Zapraszamy do Conversando! Oferujemy lekcje angielskiego dla młodzieży lat 10-13 w mini grupie – jest to kurs przygotowujący do dalszej podróży z językiem angielskim według najnowszej i najpopularniejszej metody nauki angielskiego – immersji (zanurzenia w danym języku). Pierwszą lekcją w mini grupie 10-13 udowadniamy, że warto nam zaufać! Oferujemy kurs przygotowujący do fce online (first certificate in english), naukę angielskiego do egzaminu ósmoklasisty oraz matury, przygotowanie do egzaminów szkolnych i zajęcia angielskiego rozwijające pasje dzieci, nastawione na ich zainteresowania. Skontaktuj się z nami, a chętnie podpowiemy!