Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge English Qualifications

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge English Qualifications
0 %
skuteczności w przełamaniu bariery językowej
0 %
zapisów na kurs po pierwszej lekcji
0 %
uczniów z polecenia

Opinie naszych kursantów

5/5

Zapisz się na kurs online i podnieś swoje kwalifikacje

Pierwsza konsultacja GRATIS!

*Wysyłając formularz potwierdzają Państwo, że akceptują warunki polityki prywatności.

Kursy języka angielskiego online - kurs angielskiego Cambridge

Przygotuj się z nami do egzaminów Cambridge English! Conversando oferuje kurs języka na każdym poziomie: uczymy angielskiego od podstaw do poziomu zaawansowanego, stosując metody dostosowane bezpośrednio do Twojego celu. Marzy Ci się honorowany niemal na całym świecie certyfikat językowy? Zdobywaj wiedzę razem z nami w oparciu o strategie egzaminacyjne, schematy zadań oraz praktyczne zadania, które pomogą Ci oswoić się z językiem i nabrać lekkości w wyrażaniu własnych myśli w języku obcym. Znajomości języka angielskiego można się nauczyć – poznaj kursy online dopasowane do Twoich potrzeb!

Nauka języka angielskiego online - szkoła językowa Conversando

Twój poziom języka angielskiego Cię nie zadowala? Nic straconego! Nieważne, ile masz lat – nigdy nie jest za późno na skuteczną naukę. Znalazłeś właśnie szkołę języków obcych, która pomoże Ci opanować wszystkie niezbędne Ci umiejętności językowe szybciej niż myślisz! Na zajęciach indywidualnych oraz kursach grupowych angielskiego online wykorzystujemy metody nauczania, które zapewniają sprawne zdobywanie wiedzy w taki sposób, aby kompetencje językowe zostały z Tobą na lata. Po zapisaniu się na nasz kurs angielskiego online możesz rozpocząć naukę języka angielskiego w niemal dowolnym miejscu i czasie – nie martwisz się przekładaniem lekcji oraz dojazdem. Nasz kurs dedykujemy dla każdego: w Conversando oferujemy językowe kursy grupowe oraz szkolenia językowe na każdym poziomie. Kurs językowy prowadzimy w oparciu o międzynarodowe standardy – tak jak najlepsze szkoły języka angielskiego! W nauczaniu języka angielskiego w programie Cambridge English kładziemy nacisk na praktyczne zapoznanie się z formą egzaminu i naukę wykorzystywania języka angielskiego w sposób płynny. Przygotujemy Cię do egzaminów językowych języka angielskiego Business English całkowicie online!

Działamy na każdym poziomie zaawansowania językowego. Kształcimy studentów szkół językowych na najwyższym poziomie i według najlepszych standardów. Swoją naukę języka możesz zacząć od rozpoczęcia kursów Cambridge English – sprawdzimy Twój ogólny poziom języka, zaoferujemy profesjonalne kursy językowe oraz nauczymy używania języka angielskiego w praktyce. Lekcje języka angielskiego staną się się dla Ciebie ogromną frajdą – uczymy języków obcych na wysokim poziomie i w poczuciu komfortu!

Cambridge English School - szkoła języków obcych Conversando

Conversando oferuje kurs języka dla każdego – początkowe umiejętności językowe nie mają większego znaczenia. Mamy dobre podejście do nauczania języków obcych – pokazujemy, że to Twoja praca ma wpływ na wynik. Wierzymy, ze talent do języków to w 100% zasługa uczestników kursu i ich samodzielnej nauki. Przygotujemy dla Ciebie test poziomu języka dostosowany do Twoich potrzeb – oferujemy szkolenia językowe, kursy general english, kurs angielskiego ogólnego, a także pierwszy kurs języka – kurs dla dzieci i młodzieży. Ocenisz swój poziom języka i wybierzemy dla Ciebie angielski kurs, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Oferta nauki języków w Conversando jest oparta o metodę immersji – zanurzenia w danym systemie językowym i kulturze. Dzięki temu nasi studenci szybciej nabywają kompetencje językowe i nie zapominają zdobytej wiedzy. Kursanci szkoły języków Conversando w trakcie trwania kursów językowych przygotowują się do egzaminów Cambridge English na każdej z lekcji indywidualnych i grupowych języka obcego. Odchodzimy od stacjonarnych kursów języka – ufamy technologii i nowoczesnemu podejściu do nauki. Prowadzimy kursy języka angielskiego online, przygotowujące do egzaminów Cambridge English w przyjaznej, życzliwej atmosferze. Uczymy języka angielskiego biznesowego, prowadzimy zajęcia indywidualne – możesz do nas przyjść niezależnie od Twojego obecnego poziomu językowego! Organizujemy kursy języka angielskiego od podstaw – to pozwala uczyć języka szybko, łatwo i skutecznie. Z nami wypracujesz najlepsze metody pracy samodzielnej!

Kurs angielskiego Conversando - szkoła językowa Cambridge School

Conversando oferuje kurs języka na każdym poziomie zaawansowania. Działamy jak najlepsza szkoła językowa Cambridge School – dbamy o Twój poziom znajomości języka i to, czy potrafisz używać go w praktyce. Kurs języka angielskiego prowadzony Cambridge online to najprostsza droga do celu – pokażemy Ci, co musisz zrobić, aby zdać egzamin językowy i nauczymy Cię wykorzystywać język angielski na co dzień. Na lekcjach indywidualnych języka angielskiego pokazujemy, że nauka może przychodzić z przyjemnością i bez stresu – przekonamy Cię, że potrafisz nauczyć się angielskiego na dokładnie takim poziomie, na jakim potrzebujesz! 

Podczas kursu programu Cambridge online kierujemy Cię na wyższe poziomy języka – pasjonaci języka angielskiego wiedzą, o czym mowa! Uczestnikom kursu językowego Conversando zapewniamy opiekę dydaktyczną na wysokim poziomie – zajęcia językowe mają być dla Ciebie rozrywką! Dzielimy uczestników kursu pod względem umiejętności i wieku – tak, aby każdy znalazł odpowiednie miejsce dla siebie. Kursy general english są najchętniej wybierane przez naszych kursantów. Prowadzimy zajęcia indywidualne, kursy grupowe, lekcje z native speakerem oraz wiele innych. Każdy kurs językowy rozpoczynamy od testu poziomującego – to nam pozwala uczyć języka według Waszych faktycznych potrzeb!

Potrzebujesz znajomości języków obcych w swojej pracy? Zapraszamy do Conversando na kursy przygotowujące do pracy w zawodzie Business English!

Szkolenia językowe i kursy językowe w Conversando - całkowicie online!

Conversando oferuje kurs języka angielskiego online – wystarczy, że masz dostęp do komputera i Internetu! Metodę nauczania języków obcych, którą się kierujemy, nazywamy metodą immersji – zanurzenia w kulturę i klimat danego obszaru językowego. Wśród kursów języka ogólnego angielskiego nadal brakuje ciekawych propozycji na rynku – staramy się tę lukę zapełnić. Oferujemy ciekawe, zróżnicowane techniki nauczania języków obcych dla uczestników kursu, niezależnie od ich początkowego poziomu językowego. Powierz swoją naukę angielskiego Conversando i obserwuj korzyści! 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - SEKCJA FAQ

Czy oferujecie uniwersalne kursy języka angielskiego?

Stawiamy na indywidualne podejście – wiemy, że wybrać szkoła językowa nie jest wcale tak łatwo. Chcemy, abyś nie żałować swojej decyzji, więc dokładamy starań, abyś otrzymał wartość, po którą przyszedłeś. Podczas prowadzonego kursu językowego oferujemy Ci naszą wiedzę, czas, uwagę i materiały, które pomogą Ci w samodzielnej pracy.

Czy dzięki kursom w Conversando zdam certyfikat Cambridge English?

Jeżeli postawisz na pracę indywidualną i bierzesz podążał za naszymi wskazówkami – gwarantujemy, że tak!

Czy organizujecie zajęcia na każdym poziomie językowym?

Jak najbardziej! Prowadzimy zajęcia według międzynarodowych standardów od poziomu A1 do C1 – nauczymy Cię angielskiego od podstaw!