Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge English Qualifications

przygotowanie do egzaminu cambridge
0 %
skuteczności w przełamaniu bariery językowej
0 %
zapisów na kurs po pierwszej lekcji
0 %
uczniów z polecenia

Opinie naszych kursantów

5/5

Zapisz się na kurs online i podnieś swoje kwalifikacje

Pierwsza konsultacja GRATIS!

*Wysyłając formularz potwierdzają Państwo, że akceptują warunki polityki prywatności.

Kursy języka angielskiego online - kurs angielskiego Cambridge

Egzaminy językowe cambridge, w tym certyfikat CAE i FCE to jedne z najbardziej pożądanych certyfikatów angielskiego na świecie. Dzięki ich posiadaniu zwiększają się nie tylko nasze możliwości zawodowe, ale i ściśle personalne. Zdając sobie z tego sprawę oferujemy naszym uczniom kompleksowe kursy językowe cambridge: kurs przygotowujący do fce online oraz kurs indywidualny angielskiego cae (w ramach tych zajęć oferujemy zarówno angielski online dla dorosłych indywidualnie, jak i grupowo).

Grupowa i indywidualna nauka angielskiego w naszej szkole to szansa na wygodne, ale intensywne zdobywanie wiedzy w doskonałej atmosferze – zapewniamy pełne wsparcie we wszystkich obszarach nauki angielskiego, obejmujące: konwersacje online, język angielski biznesowy, indywidualny kurs angielskiego przed maturą, angielski zdalnie dla dorosłych przed wyjazdem za granicę, angielski online z native speakerem i wiele, wiele więcej! Dzięki wszechstronnemu podejściu nauczamy języka na każdym poziomie: od postaw, poprzez lekcje średnio-zaawansowane i zaawansowane zajęcia z angielskiego, stosując metody dostosowane bezpośrednio do Twojego celu.

Marzy Ci się honorowany niemal na całym świecie certyfikat językowy? Potrzebujesz certificate fce lub cae do podjęcia nauki w szkole za granicą? Chcesz zapewnić swoim maluchom lepszą przyszłość z kursem języka angielskiego dla dzieci online? A może chcesz zapisać się na dobry business english online kurs, wzbogacony o konwersacje z native speakerem przed rozmową kwalifikacyjną w zagranicznej korporacji? Zdobywaj wiedzę razem z nami w oparciu o praktyczne, naturalne konwersacje, sprawdzone strategie egzaminacyjne, schematy zadań oraz praktyczne porady, które pomogą Ci oswoić się z językiem i nabrać lekkości w wyrażaniu własnych myśli w języku obcym. Znajomości języka angielskiego można się nauczyć – poznaj nasze kursy angielskiego dla młodzieży, dzieci i dorosłych, dopasowane do Twoich potrzeb!

Nauka języka angielskiego online - szkoła językowa Conversando

Twój poziom języka angielskiego Cię nie zadowala? Nic straconego! Nieważne, ile masz lat – w Conversando oferujemy lekcje angielskiego dla dzieci online, naukę angielskiego dla młodzieży, dopasowane do Twoich potrzeb, indywidualne lekcje angielskiego dla dorosłych, a także kurs angielskiego z native speakerem dla wszystkich grup wiekowych. 

Nigdy nie jest za późno na skuteczną naukę – znalazłeś właśnie szkołę języków obcych, która pomoże Ci opanować wszystkie niezbędne Ci umiejętności językowe szybciej niż myślisz! Na indywidualnych zajęciach z angielskiego online wykorzystujemy metody nauczania, które zapewniają sprawne zdobywanie wiedzy w taki sposób, aby kompetencje językowe zostały z Tobą na lata, a czas nauki był dla Ciebie przyjemny. 

Po zapisaniu się na nasz kurs angielskiego online możesz rozpocząć naukę języka angielskiego w niemal dowolnym miejscu i czasie – nie martwisz się przekładaniem lekcji oraz dojazdem. Nasz kurs dedykujemy dla każdego: w Conversando oferujemy językowe kursy grupowe oraz szkolenia językowe na każdym poziomie. Kurs językowy prowadzimy w oparciu o międzynarodowe standardy – tak jak najlepsze szkoły języka angielskiego! W nauczaniu języka angielskiego w programie Cambridge English kładziemy nacisk na praktyczne zapoznanie się z formą egzaminu i naukę wykorzystywania języka angielskiego w sposób płynny. Przygotujemy Cię do egzaminów językowych języka angielskiego Business English całkowicie online!

Nauka języka angielskiego online – szkoła językowa Conversando

Nadal zastanawiasz się, dlaczego warto uczyć się angielskiego w szkole językowej? W ogóle dlaczego uczymy się angielskiego? Co daje certyfikat cae? Jak się zmotywować do nauki angielskiego? Na wszystkie te pytania chętnie i szczegółowo odpowiadamy w trakcie zajęć oraz na naszym blogu z angielskiego. Nie ulega jednak wątpliwości, że to, co daje fce, to znacznie więcej niż tylko pierwszy certyfikat językowy, a kurs business english online wniesie do Twojego życia bardziej widoczne zmiany niż tylko udaną rozmowę rekrutacyjną. Korzyści z nauki języka angielskiego są ogromne – od możliwości nauki za granicą, odbywania nieszablonowych podróży i poznawania zagranicznych przyjaciół, po dostęp do wiedzy z całego świata, uznanie w oczach pracodawcy i możliwości rozwoju zawodowego, a nawet ograniczenie szansy rozwoju niektórych chorób. Zdecydowanie warto się uczyć! Dlaczego jednak powinieneś robić to właśnie u nas? 

Nasz indywidualny kurs języka angielskiego to holistyczne połączenie nauki gramatyki, słownictwa i wymowy z praktycznym wykorzystaniem języka angielskiego na co dzień. W trakcie naszych lekcji najlepsi lektorzy oraz native speakerzy online nauczą Cię bezstresowo wyrażać myśli w języku obcym w sposób naturalny, a Twoje postępy w nauce stale nadzorować będą przypisani Ci opiekunowie. Nie ma miejsca na pomyłki!

Działamy na każdym poziomie zaawansowania językowego, zapewniając naszym uczniom szeroki wybór zajęć, między innymi: angielski dla dzieci z native speakerem online, angielski dla młodzieży online, angielski indywidualnie, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego onlinecambridge english kurs, język angielski w biznesie i wiele więcej! Kształcimy studentów szkół językowych na najwyższym poziomie i według najlepszych standardów. 

Swoją naukę języka możesz zacząć od rozpoczęcia kursów Cambridge English – sprawdzimy Twój ogólny poziom języka, zaoferujemy profesjonalne kursy językowe, dostosowane do Twoich celów oraz nauczymy Cię używania języka angielskiego w praktyce. Chcemy, aby indywidualne lekcje angielskiego stały się dla Ciebie przyjemnością – skontaktuj się z nami i zobacz, jak to robimy! 

Cambridge English School - szkoła języków obcych Conversando

Oferta nauki języków w Conversando jest oparta o metodę immersji – zanurzenia w danym systemie językowym i kulturze. Dzięki temu nasi studenci szybciej nabywają kompetencje językowe i nie zapominają zdobytej wiedzy. Kursanci szkoły języków Conversando w trakcie trwania kursów językowych przygotowują się do egzaminów Cambridge English na każdej z lekcji indywidualnych i grupowych języka obcego. Odchodzimy od stacjonarnych kursów języka – ufamy technologii i nowoczesnemu podejściu do przekazywania wiedzy. Prowadzimy naukę języka angielskiego biznesowego – oferujemy gramatyczne lekcje z lektorem i zajęcia z native speakerem angielskim oraz praktyczną naukę słownika business english onlinenaukę angielskiego indywidualnie – wzbogaconą o zróżnicowane materiały i naukę angielskiego z native speakerem online, kurs języka angielskiego dla młodzieży – z naciskiem nie tylko na samo poszerzanie umiejętności, ale i na to, po co uczyć się języków obcych, angielski online dla dzieci – pełen zabaw, zarówno w ramach angielskich lekcji indywidualnych, jak i grupowych. Możesz do nas przyjść niezależnie od Twojego obecnego poziomu językowego! 

Czy łatwa nauka angielskiego to jednak efektywna nauka? Z nami tak! Organizujemy kursy języka angielskiego od podstaw, zachowując intensywne tempo przy pozytywnej atmosferze, w akompaniamencie zróżnicowanych materiałów – to pozwala uczyć języka szybko i skutecznie. Z nami wypracujesz najlepsze metody pracy samodzielnej, a zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze!

Conversando – szkoła języka angielskiego dla każdego 

Conversando oferuje kurs języka dla każdego – początkowe umiejętności językowe nie mają większego znaczenia. Mamy dobre podejście do nauczania języków obcych – pokazujemy, że to Twoja praca ma wpływ na wynik. Wierzymy, ze talent do języków to w 100% zasługa uczestników kursu i ich samodzielnej nauki. Przygotujemy dla Ciebie test poziomu języka dostosowany do Twoich potrzeb – oferujemy szkolenia językowe, kursy general english, kurs angielskiego ogólnego, a także pierwszy kurs języka – kurs dla dzieci i młodzieży. Ocenisz swój poziom języka i wybierzemy dla Ciebie moduł, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Nasza szkoła językowa online dla dzieci i dorosłych to wybór idealny dla Ciebie!

Kurs angielskiego Conversando - szkoła językowa Cambridge School

Samodzielne przygotowanie do cae jest możliwe, ale nie ulega wątpliwości, że to bardzo trudne zadanie. W naszej szkole kładziemy nacisk praktyczne zapoznanie z formułą egzaminu, realny rozwój umiejętności językowych, naukę strategii i technik egzaminacyjnych, indywidualne podejście oraz wykorzystanie autorskich materiałów. Dowiesz się, jak wygląda egzamin fce i poznasz wszystkie jego komponenty (m. in. pytania na egzamin ustny fce i polecane fce lektury), lektorzy nauczą Cię niezbędnych umiejętności i pokażą, jak polubić naukę angielskiego, a speaker english online wprowadzi Cię w świat naturalnych konwersacji. Jak rozwijać pasję po angielsku – to tylko z Conversando!

Działamy jak najlepsza szkoła językowa Cambridge School – dbamy o Twój poziom znajomości języka i to, czy potrafisz używać go w praktyce. Nasz indywidualny kurs angielskiego online najprostsza droga do celu – pokażemy Ci, co musisz zrobić, aby zdać egzamin językowy i nauczymy Cię wykorzystywać język angielski na co dzień. Na lekcjach języka angielskiego pokazujemy, że nauka może przychodzić z przyjemnością i bez stresu – przekonamy Cię, że potrafisz nauczyć się angielskiego na dokładnie takim poziomie, na jakim potrzebujesz! 

Szkolenia językowe i kursy językowe w Conversando - całkowicie online!

Conversando oferuje kursy języka angielskiego online – wystarczy, że masz dostęp do komputera i Internetu! Metodę nauczania języków obcych, którą się kierujemy, nazywamy metodą immersji – zanurzenia w kulturę i klimat danego obszaru językowego. Wśród kursów języka ogólnego angielskiego nadal brakuje ciekawych propozycji na rynku – staramy się tę lukę zapełnić. Oferujemy ciekawe, zróżnicowane techniki nauczania języków obcych dla uczestników kursu, niezależnie od ich początkowego poziomu językowego – od zajęć nastawionych na Twoje hobby, przez naukę z native speakerem wzbogaconą o autorskie materiały i liczne, rozmaite źródła językowe, po zabawy i gry w przypadku nauki języka angielskiego online dla dzieci.

Podczas kursu programu Cambridge online kierujemy Cię na wyższe poziomy języka – pasjonaci języka angielskiego wiedzą, o czym mowa! Uczestnikom kursu językowego Conversando zapewniamy ponadto kompleksową opiekę dydaktyczną – zajęcia językowe mają być dla Ciebie rozrywką! Dzielimy uczestników kursu pod względem umiejętności i wieku – tak, aby każdy znalazł odpowiednie miejsce dla siebie. Interesuje Cię nauka angielskiego z native speakerem do codziennych konwersacji i small talk? Nauka angielskiego biznesowego do pracy w zawodzie? A może lekcje indywidualne angielskiego przed ważnym wystąpieniem lub profesjonalny cambridge kurs? Prowadzimy zajęcia dla każdego, a każdy kurs językowy rozpoczynamy od testu poziomującego – to nam pozwala uczyć języka według Waszych faktycznych potrzeb! 

Nasz angielski indywidualnie online to wszystko, czego potrzebujesz, aby wnieść swój angielski na wyższy poziom – powierz swoją naukę angielskiego Conversando i obserwuj korzyści! 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - SEKCJA FAQ

Czy oferujecie uniwersalne kursy języka angielskiego?

Stawiamy na indywidualne podejście – wiemy, że wybrać szkoła językowa nie jest wcale tak łatwo. Chcemy, abyś nie żałować swojej decyzji, więc dokładamy starań, abyś otrzymał wartość, po którą przyszedłeś. Podczas prowadzonego kursu językowego oferujemy Ci naszą wiedzę, czas, uwagę i materiały, które pomogą Ci w samodzielnej pracy. Kurs angielskiego Cambridge, nauka języka angielskiego z native speakerem czy kurs Business English online z certyfikatem to tylko niektóre z naszych propozycji – w razie potrzeby chętnie podpowiemy!

Czy dzięki kursom w Conversando zdam certyfikat Cambridge English?

Jeżeli postawisz na pracę indywidualną i bierzesz podążał za naszymi wskazówkami – gwarantujemy, że tak!

Czy organizujecie zajęcia na każdym poziomie językowym?

Jak najbardziej! Prowadzimy zajęcia według międzynarodowych standardów od poziomu A1 do C1 – nauczymy Cię angielskiego od podstaw!