Poznaj zespół

Conversando

Założycielka Conversando

Karina Pożarlik

Założycielka Conversando

Hi there! Jestem Karina w nauczaniu najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do ucznia,  komunikacja i nauczanie w zgodzie z indywidualnym stylem uczenia się, potrzebami  oraz możliwościami.

Prywatnie jestem mamą nastolatka i posiadaczką dwóch psów i trzech kotów, uwielbiam podróże odkrywanie nowych smaków, poznawanie ludzi. Fascynuje mnie wszystko, co pozwala mi się rozwinąć i poszerzyć horyzonty.

Karina Pożarlik Conversando

Nasi lektorzy

Joanna Moksiewicz

Joanna Moksiewicz

Hello! Jestem Joanna, ale wszyscy nazywają mnie Jo. Od ponad dwudziestu lat dzielę się moją wiedzą i pasją do języka angielskiego. Pomagam przełamywać bariery, motywuję i zarażam pozytywną energią. Moim głównym mottem jest „Każdy może nauczyć się języka angielskiego! Tylko nie w tym samym tempie i nie w ten sam sposób.” Dlatego zawsze zaczynam od poznania Ciebie i Twoich potrzeb, co pozwala mi dostosować metody nauczania idealne dla osiągnięcia celów, jakie chcesz osiągnąć. Nauka nie musi być ani nudna, ani trudna. Uwierz mi, wiem co mówię! Wyruszmy razem w podróż po świecie języka angielskiego!

Małgorzata Borońska

Małgorzata Borońska

Nazywam się Małgorzata Borońska, posiadam prawie 10-letnie doświadczenie w pracy jako tłumacz, nauczyciel i lektor j. angielskiego. Jestem również egzaminatorem (egzamin ósmoklasisty, STANAG 6001 poziomy 1 i 2). Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć z języka zawodowego (w logistyce, finansach, IT, Business English, Military English). Posiadam bogaty warsztat pracy, który nieustannie rozwijam – stąd u mnie zawsze możecie liczyć na lekcje skrojone do Waszych potrzeb, pełne kreatywnych wyzwań.

Wiktoria Galbierska

Wiktoria Galbierska

Cześć! Mam na imię Wiktoria i jestem pasjonatką języka angielskiego. Ukończyłam z wyróżnieniem Filologię angielską z pedagogiką na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Uwielbiam tłumaczyć uczniom gramatykę – razem opanujemy każdą regułę! Interesuję się metodyką nauczania. Poza życiem zawodowym, lubię wycieczki rowerowe, rozgrywki szachowe oraz wędrówki górskie. 🙂

Marcin Worek

Marcin Worek

Dziennikarz, pedagog i nauczyciel języka angielskiego. Chętnie wykorzystuje współczesne elementy kultury, jak gry komputerowe, filmy, komiksy i muzykę w procesie uczenia. Postrzega rolę nauczyciela jako przewodnika, a nie krytyka. Preferuje obszerny feedback zamiast ocen i klasycznie rozumianych egzaminów. Pracuje z uczniami z każdej grupy wiekowej.

Karolina Lipska

Karolina Lipska

Hello there! 🙂 Od 2005 przeprowadzam moich kursantów przez meandry języka angielskiego dwojąc się i trojąc, żeby nasze zajęcia były dla nich przyjemnością, a nie obowiązkiem 🙂 Zawodowo zajmuję się przede wszystkim angielskim biznesowym: pomogę Ci przygotować się do spotkań, konferencji, prezentacji, negocjacji. Dbam o równomierne rozwijanie wszystkich kompetencji językowych, używając w czasie zajęć różnorodnych metod i materiałów. Prywatnie interesuję się zoopsychologią, kinem azjatyckim, nowymi technologiami i jogą.

Judyta Pacyna

Judyta Pacyna

Cześć! Jestem Judyta i od 10 lat uczę online. Uwielbiam przygotowywać i prowadzić zajęcia z konwersacji, dlatego bardzo cenię sobie współpracę z dorosłymi, których głównym celem jest swobodna komunikacja. W wolnej chwili zajmuję się tworzeniem własnych materiałów (takich, z których sama chętnie bym się uczyła). Staram się dopasowywać tematy, tempo oraz metody do potrzeb i możliwości kursantów. Uwielbiam escape roomy, planszówki, rollercoastery i podróże z plecakiem. Lato zazwyczaj spędzam na rowerze, w kajaku i na górskich szlakach.

Anna Otrębska

Anna Otrębska

Nazywam się Anna Otrębska. Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie ukończyłam filologię angielską. Swoją wiedzą dzielę się już od ponad 15 lat. Od 2007 pracowałam z uczniami i kursantami praktycznie w każdej grupie wiekowej, w szkołach publicznych i prywatnych, korzystając z wielu różnorodnych metod, ucząc języka ogólnego i biznesowego. W opinii moich uczniów mam dar do wyjaśniania zawiłości gramatyki, która faktycznie jest moim ‘pet subject’.

Akshay Kakkar

Akshay Kakkar

I’m Akshay, A.K.A mister international. My teaching methods comprise exuberance and magniloquence and are effective in the long run. I have had a fruitful-cum-valuable experience teaching in the Netherlands and Poland. I have taught at several international schools, language schools, & universities in Poland. Speaking Polish is one of my secret powers. Above all, I’m a jocular bloke from the north of London. Teaching English is my forte-cum-passion. I have been enjoying teaching since 2015. During my lessons, I will focus on teaching you how to think in English while speaking. Therefore, minimise the use of the Polish language from slight to none and work on maximising your capability to talk in English.

Craig Hall

Craig Hall

Hi there!! My name is Craig. I was born in Leicester, England. I gained a B.A. Degree in Business Studies from Trent Polytechnic. I’ve spent many years living in other countries including Poland. I enjoy teaching my mother tongue to people who are motivated. My hobbies include playing the guitar, hill climbing, sailing and traveling to new places. Come and enjoy our lessons together!!

Z nami nauka angielskiego to przyjemność!

Przekonaj się sam!