Chcesz w 2022 wejść na poziom B2? Teraz możesz!

Nowy Rok daje możliwość zmian, zatrzymania się na chwilę i zastanowienia co chcemy wyrzucić z naszego życia (kick off) a o czym chcielibyśmy je wzbogacić (enrich).

Badania pokazują że wystarczy 30 dni żeby wykształcić nowy zwyczaj, nie jest to ani za mało ani za dużo aby zmienić coś w naszym życiu.

Jeśli czujesz, że za mało robisz żeby doskonalić język angielski, czuć satysfakcję i pewność siebie koniecznie podejmij się wyzwania. Potrzebujesz tylko telefonu z czytnikiem kodów QR oraz wydrukowanego planera z miejscem na notatki.

Wyzwanie powstało aby pomóc Ci w wykształceniu nawyku codziennej nauki i zachęcić Cię do kontaktu z językiem angielskim, nawet jeśli nie masz zbyt wiele czasu. Każdy dzień to także okazja do poznania stron i aplikacji dzięki którym nauka staje się ciekawsza i efektywna a wykonanie zadania to zwykle około 10 minut. W wyzwaniu po kolei opisuję jak się przygotować tak aby przyniosło jak najwięcej korzyści. Znajdziesz też wskazówki dotyczące skutecznej nauki tak aby zapamiętać szybciej i na dłużej.

Pamiętaj też, że błędy są nieodłącznym elementem procesu uczenia – jeśli je popełniasz i chcesz się poprawić, to znaczy, że idziesz na przód! A jeśli napotkasz problem, z którym nie możesz sobie poradzić, zgłoś się do nas. Konwersacje z native speakerem? Przygotowanie do uzyskania certyfikatu FCE? A może indywidualne lekcje angielskiego przed maturą? Wystarczy tylko odrobina chęci – do dzieła!

Pobieraj i działaj!

Niech rok 2022 będzie dla Ciebie Rokiem Rozwoju!

Link do pobrania –